Kas būtų, jei filmą „Nesunakinami 2“ būtų kūrusi „Disney-Pixar“?

Kokius animacinius filmus vaikystėje žiūrėjo suaugę veiksmo filmų gerbėjai? „Bembį“? Šį „Disney“ studijos kūrinį įtakingas JAV žurnalas „Time“ įtraukė į visų laikų siaubo filmų 25-uką, teigdamas, kad daugelis suaugusiųjų iki šiol prisimena vaikystėje patirtą šoką, kurį sukėlė šis tikroviškas kino kūrinys.

O kaip įsivaizduojate animacinį veiksmo trilerį? Gal tai galėtų būti „Žaislų istorija 3“? Penkiems „Oskarams“ nominuotas pelningiausias visų laikų animacinis filmas kupinas veiksmo, įtampos, kvapą gniaužiančių nuotykių. Lygiai taip pat, kaip ir Lietuvos bei pasaulio kino teatruose lyderio pozicijų neužleidžiantis Holivudo veiksmo trileris „Nesunaikinami 2“.

Pramogų kanalas „IGN Entertainment“ sumanė originalų žaidimą – pabandė įsivaizduoti, kaip atrodytų „Nesunaikinami 2“, jei jį kurtų animacijos milžinė – „Pixar“ kino kompanija.

Patys šauniausi kadrai iš animacinės „Žaislų istorijos 3“ įpinti į veiksmo trilerio „Nesunaikinami 2“ siužetą. „Žaislų istorijos 3“ pagrindinių veikėjų herojų Bazo ir Vudžio lūpomis prabyla veiksmo filmų legendos Sylvesteris Stallone ir Arnoldas Schwarzeneggeris.

Patikėkite, tokio šaunaus animacinio vaizdo klipo jūs dar nematėte.

Filmas „Nesunaikinami 2“ šiuo metu rodomas šalies kino teatruose, o kol kas siūlome pasižiūrėti šį nuotaikingą vaizdo klipą:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų