Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Bundanti gamta ir šylantys orai vis stipriau įsuka pasiruošimo festivaliui „Karklė Live Music Beach 2013“ darbų karuselę.

Bundanti gamta ir šylantys orai vis stipriau įsuka pasiruošimo festivaliui „Karklė Live Music Beach 2013“ darbų karuselę.

REKLAMA
REKLAMA

Tris dienas vyksiančio unikalaus renginio organizatoriai pildo savo pažadus su kaupu – išskirtinėje Lietuvos vietoje ir šiemet koncertuos išskirtinės grupės bei atlikėjai.

Kultinių Suomijos žvaigždžių pasirodymas

Žolinių savaitgalį, rugpjūčio 16-18 dienomis, Karklės pajūrio kopas drebins ir bangas kels kultinė suomių roko grupė „The Rasmus“.

Tarptautinio hito „In the Shadows“ atlikėjai – ypač mylimi ir laukiami Lietuvoje, pas savo gerbėjus sugrįš su garsiausių savo kūrinių koncertine programa ir naujausiu hitu “I miss you”.

REKLAMA
REKLAMA

Apie Lietuvą „rasmusai“ žino nedaug. Anot jų, lietuvės – pačios gražiausios pasaulyje, čia mėgstama žaisti krepšinį, šioje šalyje „gyvena vienas vyrukas, skraidantis po tiltais“, todėl iš viešnagės Karklės festivalyje grupė tikisi parsivežti naujų žinių ir įspūdžių apie šalį.

Sunkiąją suomių roko artileriją “Karklė 2013” festivalyje papildys jauna ir perspektyvi Estijos grupė “Tenfold Rabbit“, nuolat publiką stebinanti išskirtiniais pasirodymais. Karklės festivaliui, teigia organizatoriai, ši grupė paruoš šį tą įspūdingo. Tuo negalima abejoti, juk „Tenfold Rabbit" sudomino net patį Estijos prezidentą Tomą Hendriką Ilvesą, kuris pakvietė grupę koncertuoti į savo namus.

Baltijos šalių muzikos perlų desante, „šturmuosiančiame“ Karklės festivalio scenas – ir Latvijos roko grupė „Double Faced Eels“, roko gerbėjų kraują nuolat kaitinanti įžūliais tekstais.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvai atstovaus žymiausi muzikantai

Paaiškėjo, kad festivalyje savo naują albumą „Breaking The Line“ pristatys dvejus metus Maskvoje praleidusi ir į Lietuvą šių metų pradžioje sugrįžusi Jurga Šeduikytė. Karklėje skambės ne tik naujausi, bet ir gerai žinomi dainininkės kūriniai.

Svajingai gaivus grupės „Empti“ pasirodymas ramins pajūrio vėjus festivalio Kopų scenoje. Šiemet M.A.M.A apdovanojimuose pelnę geriausią Lietuvos grupės titulą „Lūdni slibinai“ bei kultinė grupė „Poliarizuoti stiklai“ festivalininkams primins, kad ir muzikantus, ir renginio dalyvius, Baltijos jūros pašonėje kartą per metus suvienija meilė, laisvė ir muzika.

Plečiasi pramogų žemėlapis

Organizatoriai praneša, kad nenumaldomai artėja ne tik festivalis, bet ir bilietų brangimas. Nuo gegužės 2-osios bus pradėta prekyba brangesniais bilietais, tad pigesnius galima įsigyti iki šios datos.

REKLAMA
REKLAMA

Jau paskelbta ir organizatorių pagalbininkų savanorių atranka. Pernai festivalyje plušėjo apie 100 savanorių. Savanorystė tapo neatsiejama šio festivalio dalimi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų