Kardashian klano narė, kuri kaip įmanydama slepia savo meilės nuotykius: kas buvo užkariavę jos širdį?

Garsiosios Kardashian sesutės visuomet mėgavosi daugybės vyrų dėmesiu, nepaisant to, kad visų jų santykiai pažymėti ir skaudžių skyrybų. Vis dėlto manekenė Kendall visuomet savo antrąsias puses sugebėdavo nulaikyti paslaptyje, bendrų akimirkų neviešindavo ir socialiniuose tinkluose.

7

Tad kas per šiuos metus buvo užkariavęs gražuolės širdį?

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kendall Jenner antrosios pusės

Paskutinis vyras, kuris, teigiama užsienio žiniasklaidoje, turėjo proga mėgautis gražuolės dėmesiu, buvo NBA žvaigždė Devinas Bookeris. Kelis kartus jiedu apsikeitė flirto kupinomis žinutėmis Kendall „Instagram“ paskyroje, o vėliau vaikinas gražuolės nuotrauka pasidalijo net ir savo socialinių tinklų paskyroje. 

„Devinas jai labai mielas. Taip pat jis nemažai laiko leidžia su Kendall šeima ir draugais. Panašu, kad jiedu yra tame pačiame puslapyje. Kadangi abu pastaruoju metu nedirbo, galėjo mėgautis ramiais pasimatymais ir vakarienėmis. Jie mėgaujasi savo ramiu laiku, praleistu kartu“, – sakė artimi poros šaltiniai.

Kiek anksčiau, 2019-aisiais, Kendall buvo siejama su kitu krepšininku, Kyle Kuzma. Negana to, „Daily mail“ tuo metu netgi tikino, kad jiedu leidosi į romantišką kruizą, o vėliau, grįžusi į Malibu, Kendall specialiai vengė savo „eks“, Beno Simmonso. 

Kitas užsienio žiniasklaidos portalas TMZ teigė, kad iš tiesų Kendall ir Kyle nesusitikinėjo, tad kaip buvo iš tiesų, nėra aišku iki šiol.

Tikriausiai daugiausiai žiniasklaidoje buvo rašyta apie Kendall ir krepšininko Beno Simmonso santykius. Kad jiedu išties vienas kitam neabejingi, netyčia parodė Kendall sesuo Khloe, kuri filmuodama vaizdo įrašą savo „Instagram“ paskyrai netyčia užfiksavo besiglėbesčiuojančius Beną ir Kendall. 

Vėliau pora kartu lankėsi ir Drake’o gimtadienyje. Tiesa, šis kartas nebuvo pats romantiškiausias, mat čia buvo galima sutikti ir Beno buvusią merginą Tinashe. 2019 metais pora galiausiai pasuko skirtingais keliais.

REKLAMA

O štai prieš Beną Kendall buvo siejama su kitų manekenių bei artimų savo bičiulių – Gigi ir Bellos Hadid – broliu Anwaru. Pora besibučiuojanti buvo užfiksuota net kelis kartus.

Kurį laiką, kai NBA žaidėjas Blake’as Griffinas išsiskyrė su savo sužadėtine bei vaikų motina Brynn Cameron, jis savo širdį patikėjo Kendall. Pora ne kartą buvo nufotografuota ir viešumoje.

Tiesa, vėliau Blake’o žmona apkaltino Kendall tuo, jog ji neva kalta dėl jų skyrybų. „Griffinui labiau rūpėjo susitikinėti su Holivudo įžymybe, nei atlikti savo kasdienes pareigas – būti tėvu ir šeimos vyru“, – teigė Brynn. 

Vis dėlto po kurio laiko Blake’as persikėlė į Detroitą ir nutraukė santykius su Kendall.

Prieš jį Kendall buvo siejama su dabartiniu Rihannos vaikinu, A$AP Rocky. Jiedu kartu netgi pasirodė viename iš Kanye Westo šou, kuriame dalyvavo visa Kardashian-Jenner šeima. 

Pora buvo romantiškai siejama metus laiko, tačiau, pasirodo, jiems nepavykdavo pasimatyti dažnai, o ir patys jie nežinojo savo statuso. 

Tikriausiai daugiausiai dėmesio sulaukė Kendall ir atlikėjo Harry Sgtyleso santykiai. Jiedu buvo nufotografuoti besibučiuojantys laive, o jų santykiai, teigiama, vis nutrūkstant truko net 3 metus. 

Na, o vienas pirmųjų vaikinų, su kuriuo buvo siejama K. Jenner, buvo Nickas Jonas. Po to, kai šis išsiskyrė su Olivia Culpo, Gigi Hadid nusprenė jį suvesti su Kendall. Visam tam yra puikus paaiškinimas, mat Gigi tuo metu susitikinėjo su Nicko broliu Joe.

„Kadangi jie vis tiek visi laiką leistų kartu, tai atrodė paprasta ir linksma situacija“, – sakė šaltinis pridėdamas, kad Kendall ir Nickas vienas su kitu flirtavo nuo pat pradžių.

Deja, Nickas žiniasklaidą patikino, kad jiedu nesusitikinėja. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų