Išgyvenusi ne vieną persileidimą, Halsey paskelbė apie nėštumą: gerbėjus nustebino žinia, kas taps tėvu

Atlikėja Halsey 2021–uosius pradėjo su puikiomis nuotaikomis. Neseniai žinoma moteris paskelbė, jog laukia šeimos pagausėjimo, pirmojo savo vaikelio.

Apie tai ji pranešė socialiniuose tinkluose, pasidalijusi nuotrauka, kurioje matomos jos suapvalėjęs pilvukas.

„Staigmena“, – rašė ji.

Tiesa, daugelį nustebino ne tik toks Halsey pranešimas, bet ir tai, nuo ko ji laukiasi vaikelio. Pasirodo, kad tėvu taps jos dabartinis vaikinas, rašytojas ir prodiuseris Alevas Aydinas. 

Halsey jau ir anksčiau yra kalbėjusi, kad ateityje svajoja apie šeimos pagausėjimą, tačiau visuomet jaudinosi dėl endiometriozės. Taip pat praeityje ji yra patyrusi ir ne vieną persileidimą.

Praėjusį vasarį Halsey „The Guardian“ pasakojo, kad jos patirtis su persileidimais buvo tiesiog neadekvačios. „Atrodo, kad valdau savo gyvenimą, tačiau biologiškai negaliu atlikti veiksmo, dėl kurių ir esu šioje žemėje. O tada turiu užlipti ant scenos ir vaidinti moteriškumo sekso simbolį? Tai tiesiog demoralizuoja“, – sakė ji.

Ir nors tuo metu Halsey mylimasis buvo kitas vyras – Evanas Petersas – ji apie motinystę svajojo jau ir tada. „Motinystė man tikrai nutiks. Tai – stebuklas“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų