Kardashian klanas – ir vėl be vyrų: išsiskyrė dar viena sesuo

Kardashian bei Jenner klanas garsėja dėl daugybės priežasčių, o jų romanai su kitais garsiais vyrais – viena iš jų. Vis dėlto panašu, kad jei anksčiau visos seserys glaudėsi prie žavingų vyrų, dabar didžioji jų dalis renkasi vienišą gyvenimą.

6

Kourtney ir Khloe Kardashian jau kurį laiką vienišos, tačiau panašu, kad tai – tik pradžia.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardashian klanas – ir vėl be vyrų: išsiskyrė dar viena sesuo

Užsienio žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog po metų praleistų kartu, manekenė Kendall Jenner išsiskyrė su mylimuoju krepšininku Benu Simmonsu.

Tiesa, artimas poros šaltinis teigė, kad jie paprasčiausiai padarė pertrauką. „Ji ir vėl laiką leidžia su draugais – nevengia pasilinksminti“, – sakė šaltinis.

Kendall ir Beno meilės istorija prasidėjo dar praėjusių metų vasarą – pažiūrėję jos sesers Kourtney „Instagram“ istoriją, gerbėjai pastebėjo, kad Kendall ir Benas mielai vienas prie kito glaudžiasi. Vėliau jie leido visą vasarą, atostogavo Meksikoje ir net šventė Valentino dieną. Kendall netgi bendravo su krepšininko mama.

Tuo metu, kai susitikinėjo su Benu, Kendall netgi buvo sulaukusi klausimo iš prestižinio žurnalo „Vogue“, ar ateityje norėtų ištekėti. „Galbūt. Tikrai ne dabar, bet gal kada nors“, – tąkart atsakė Kendall.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų