Kardashian atrado būdą, kaip kovoti su celiulitu: pavyks kiekvienai

Gražioji realybės šou žvaigždė Kim Kardashian gali pasipuikuoti išties pavydėtina figūra. Nors gražuolė turi stulbinančią figūrą, jai tenka susidurti ir su moteriškomis problemomis, su kuriomis kovoja dauguma jų. Tai visoms puikiai žinomas – celiulitas.

6

Nors neretai įvairiais drabužiais ji slepia celiulitą, tačiau dabar portalui mirror.co.uk. ji teigia, kad atrado būdą, kurio pagalba niekada nebematys celiulito, kaip teigiamo dalyko.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl neigiamos reakcijos Kardashian atsisakė vieno žymaus pavadinimo: to nesitikėjote

Anot realybės šou žvaigždės, ji atrado puikų sprendimo būdą, kaip paslėpti celiulitą ir jį panaikinti. Ji pasakoja, kad jos kuriamas baltinių linija padeda išlyginti celiulitą. Ji pabrėžia, kad ši moteriška problema yra vertinama neigiamai, ji to nelaiko gražiu ar teigiamu dalyku.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad Popkultūros simboliu tapusi Kim Kardashian West pirmadienį paskelbė pakeisianti savo naujos baltinių linijos pavadinimą „Kimono“, dėl kurio buvo kaltinama kultūros savinimusi.

K. Kardashian, kuri yra ištekėjusi už reperio Kanye Westo, praėjusią savaitę pristačiusi naująją baltinių liniją išprovokavo audrą socialiniuose tinkluose. Kai kas Japonijoje kaltino ją nepagarba tradiciniam japonų drabužiui. Dėl neigiamos reakcijos K. Kardashian socialiniame tinkle „Twitter“ ir 142 mln. sekėjų tinkle „Instagram“ paskelbė, kad pakeis linijos pavadinimą.

Kimono kadaise buvo privaloma japonų garderobo dalis, bet dabar šie drabužiai dėvimi tik ypatingomis progomis, tokiomis kaip vestuvės ir pilnametystės ceremonijos. Dažniausiai juos dėvi moterys.

Šie įmantrūs drabužiai, regis, neturi nieko bendra su K. Kardashian siūlomais apdarais, nes kimono yra ne tik itin brangūs bet ir, kaip žinia, nepatogūs dėvėti.

Japonijos senosios sostinės Kioto meras buvo tarp tų, kurie prašė realybės televizijos žvaigždės svarstyti galimybes pakeisti baltinių linijos pavadinimą.

Aiškindama savo sprendimą pavadinimą keisti, K. Kardashian sakė, jog „buvimas verslininke ir savo pačios bose yra tarp didžiausią pasitenkinimą teikiančių“ jos gyvenimo iššūkių. Ji sakė galinti „tiesiogiai bendrauti su savo gerbėjais ir visuomene“, ir pridūrė: „Visuomet klausausi, mokausi ir augu... Vertinu aistrą ir įvairias perspektyvas, kurias man pateikia žmonės.“

REKLAMA

Tačiau K. Kardashian apsigalvojimas, regis, nenuramino Japonijos pareigūnų. Prekybos ir pramonės ministras Hiroshige Seko paskelbė, kad Tokijas liepos 9 dieną nusiųs į JAV Patentų biuro aukšto rango pareigūną aptarti situacijos.

„Tikiuosi, Jungtinės Valstijos imsis deramų patikros priemonių, atsižvelgdamos į prekės ženklų sistemos dvasią“, – pridūrė ministras.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų