„Karamelinių naujienų“ vedėja I. Kavaliauskaitė visus pribloškė suknele

Garsiausias Lietuvos moteris į sezono atidarymą sukvietęs kanalas TV1 pristatė atsinaujinusią moterims skirto kanalo programą. „TV1 – vienas malonumas“, – su tokiu šūkiu rodo kanalas TV1.

„Puoštis – vienas malonumas“, - sako moterys. Su tuo sutinka ir LNK laidos „Karamelinės naujienos“ vedėja Indrė Kavaliauskaitė, renginyje visus nustebinusi Latvijos dizainerės Inesės Krūminos kurta suknele, visiškai atidengiančia nugarą. Iš pieno spalvos gipiūro ir rusvo šilko sukurta suknelė Indrę pavertė tikra vakaro žvaigžde.

„Iš pradžių labai jaudinausi dėl šio drąsaus rūbo. Nugara man yra viena seksualiausių moters kūno  vietų. Sulaukiau labai daug komplimentų. Aš nebijau šokiruoti, man patinka keistis, eksperimentuoti. Puoštis man yra vienas didžiausių malonumų“, - sako Indrė. Tačiau Latvijos mados namų „Sock Box“ pristatytos suknelės ji nesureikšmina. „Tiktai, kas tikra, kas spindi savimi, o ne dirbtinumu, yra gražu. Aš visada stengiuosi išlikti savimi, nesvarbu, ką vilkėčiau“.

Kiekviena iš TV1 viešnių spindėjo individualumu. Sezono atidarymą puošė žinomos moterys – TV laidų vedėjos Livija Gradauskienė, Rimantė Kulvinskytė, verslininkės Rasa Martens, Irena Matijošaitienė, Irena Morozienė, Gintarė Gurevičiūtė, „Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova, fotomenininkė Vaiva Abromaitytė, „Mis Lietuva“ Rasa Kukenytė, advokatė Džolana Tarvainytė ir kitos.

REKLAMA

Vakaro metu TV1 žiūrovės, dalyvavusios didžiausių malonumų rinkimuose, gavo dovanų iš garsių šalies moterų. Jos taip pat atkleidė, kas joms maloniausia.

„Matyti ne tik besišypsančias lūpas, bet ir akis“, - prisipažino Rasa Martens. „Šokiai“, - parašė Jolanta Paulauskienė, „Mylėti“, - pridūrė Renata Uzialkaitė, „Miegančio vaiko šypsena“, - sakė Vaiva Abromaitytė, „Šokoladas“ , – juokėsi Laura Paukštė.

Naujame moterims skirto kanalo TV1 sezone - naujas serialo „Midsomerio žmogžudystės“ sezonas, naujas serialas „Gyvenimas pagal Harietą“, kulinarinis šou su Gordonu Ramsay, naujos gamtos dokumentikos laidos, grožio realybės šou, nauji filmai, serialai ir dar begalė televizijos malonumų moterims.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų