• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Teigiama, kad karalius Karolis III turi „itin užimtą dienotvarkę“ – prie savo darbo stalo sėdi iki pat vidurnakčio ir net praleidžia pietus, o tą laiką paskiria darbui.

Teigiama, kad karalius Karolis III turi „itin užimtą dienotvarkę“ – prie savo darbo stalo sėdi iki pat vidurnakčio ir net praleidžia pietus, o tą laiką paskiria darbui.

REKLAMA

Karalius Karolis III jau kurį laiką nevalgo pietų ir dirba iki vėlyvo vakaro, nes jo dienotvarkė yra itin užimta, patvirtino karališkosios šeimos informatorius, rašo dailystar.co.uk.

Buvęs jo spaudos sekretorius atskleidė, kad Anglijos karalius per pietus dirba, o pusryčiams visada renkasi vaisius ir įvairias sėklas.

Nedidelė, bet darbui atsidavusi komanda, kurios kai kurie nariai karaliui Karoliui III dirba jau dešimtmečius, atlieka kasdienes veiklas ir prižiūri, kad būtų tiksliai laikomasi naujojo karaliaus dienotvarkės.

Pusryčiams visada renkasi tą patį

Buvęs jo spaudos sekretorius Julian‘as Payne‘as sako, kad monarchas niekada nevalgo pietų ir jam svarbiausia „sotūs pusryčiai“, kad suteiktų energijos visai dienai.

REKLAMA
REKLAMA

J. Payne‘as taip pat teigė niekada nematęs, kad karalius pusryčiams kada nors valgytų virtą kiaušinį, nors sklando gandai, kad karališkajam asmeniui kiekvieną rytą siūloma daugybė patiekalų iš kiaušinių.

REKLAMA

Jis sakė: „Karalius niekada nevalgo pietų, todėl teko anksti išmokti, kad keliaujant su juo reikia pavalgyti sočius pusryčius arba pasiimti su savimi keletą užkandžių, kurie suteiktų energijos.

Jo darbo diena gana užimta. Jis ją pradeda peržvelgdamas naujienų antraštes ir tuomet pusryčiauja. Pusryčiams jis renkasi sezoninių vaisių salotas su sėklomis bei arbatą. Per visus savo darbo metus niekada nemačiau, kad jis pusryčiams valgytų virtą kiaušinį.“

REKLAMA
REKLAMA

Karalius turi ir keistus maudymosi įpročius – buvęs tarnas Paul‘as Burrell‘as teigė, kad įnoringajam karaliui reikia, kad vonia būtų „pripildyta tik iki pusės“, o vanduo būtų „drungnas“.

Vietoj pietų – pasivaikščiojimas

Nepaisant užimtos dienotvarkės, 13.00 val. karalius daro pertrauką, per kurią ne pietauja, o „išeina į lauką pasivaikščioti“, nes karalius „nemėgsta ilgai būti uždarose patalpose ir visada plačiai praveria langus“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pirma pertrauka pavalgymui dienos metu yra tik 17.00 val., kai karalius Karolis III su karaliene konsorte Camilla Parker Bowles valgo sumuštinius ir vaisių pyragą.

Po to karalius grįžta prie savo darbo stalo, 20.30 val. daro dar vieną pertrauką, per kurią vakarieniauja, o 22.00 val. vėl grįžta prie savo darbo stalo ir, kaip teigiama, ten prabūna iki pat vidurnakčio.

J. Payne‘as teigė, kad dažnai įvairūs vieši susitikimai užsitęsia kelias valandas ilgiau, nei planuota, nes karalius Karolis III labai mėgsta bendrauti su žmonėmis, praneša „The Mirror“.

vaisių salotos ir arbata? kaip jis ir nepratrysta.
Man šiaip įdomu, ką jis taip dirba…
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų