naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
43
Karališkuose apartamentuose surengtas vakarėlis sulaukė garsenybių dėmesio (nuotr. Organizatorių)

Sostinės širdyje duris atvėrė karališkais vadinami apartamentai. Apžiūrėti interjerą bei įvertinti išmanių namų sprendimus buvo pakviestos šalies garsenybės. Apsilankę svečiai tvirtino – ši vieta patiks nuo kasdienybės norintiems atitrūkti ne tik miesto svečiams, bet ir sostinės gyventojams.

43

Sostinės širdyje duris atvėrė karališkais vadinami apartamentai. Apžiūrėti interjerą bei įvertinti išmanių namų sprendimus buvo pakviestos šalies garsenybės. Apsilankę svečiai tvirtino – ši vieta patiks nuo kasdienybės norintiems atitrūkti ne tik miesto svečiams, bet ir sostinės gyventojams.

REKLAMA

Įvertinti Subačiaus gatvėje įsikūrusių „Royal Marbles“ apartamentų atvyko fotografas Gediminas Žilinskas su širdies drauge Beatriče Brusokaite, žurnalistas Edvardas Žičkus, viešųjų ryšių specialistas Saugirdas Vaitulionis, drabužių kūrėja Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė su vyru, verslininku Pauliumi Medišausku, garsenybių sporto treneris Tadas Pocius, modelis Simona Starkutė, stilistas Joringis Šatas, dainininkė Dileta Meškaitė-Kisielienė, renginių vedėjas Tomas Legenzovas, fortepijono mokytoja Diana Dargienė bei kiti svečiai, rašoma pranešime spaudai.

Vakarėlis vyko trijuose šalia esančiuose apartamentuose. Muzikinę nuotaiką kūrė didžėjaus bei gyva gitara grojama muzika, o barmenai gaivius kokteilius plakė tiesiog vonios kambaryje, kuris buvo paverstas baru. Apartamentų įkūrėjas Lauras Stankevičius pasakojo, kad prie šio projekto dirbo ilgiau nei trejus metus. Verslininko siekis buvo prilygti prezidentiniams prabangiausių viešbučių kambariams.

REKLAMA

„Norėjome įrengti apartamentus, apie kuriuose nereikėtų daug kalbėti. Viską pasakytų vaizdas ir modernios prabangos pojūtis. Svarbiausiu akcentu visuose numeriuose tapo visame pasaulyje žinomos švedų kompanijos „Hästens“ lovos. Norime, kad mūsų svečiai patirtų, ką reiškia išsimiegoti šioje rankų darbo lovoje“, – renginyje kalbėjo verslininkas. 

REKLAMA

Svečių dėmesį patraukė dizainerių įrengtas interjeras. Apartamentuose vyrauja natūralios medžiagos, žemės spalvos, mediena, marmuras, odiniai baldai. Kambariuose įdiegti išmanaus namo sprendimai daugeliui kėlė susidomėjimą. Svečiai norėjo išmėginti išmanųjį apšvietimą ar mygtuko paspaudimu valdomas elektrines užuolaidas. 

Vakarėlyje apsilankiusi D. Meškaitė-Kisielienė keliaudama ne kartą naudojosi internetinėmis platformomis, kuriose galima užsirezervuoti patikusį būstą. Jei vyksta atostogų su draugais – gyvena apartamentuose. Tingioms atostogoms su šeima Dileta renkasi viešbutį. Atlikėja juokėsi, kad nors ir gyvena Vilniuje, mielai savaitgalį praleistų šiose apartamentuose. Ją sužavėjo prabangus interjeras, išmanūs sprendimai bei pro langą atsiveriantis vaizdas į nacionalinę filharmoniją. 

REKLAMA

Dainininkė prisiminė viešnagę Los Andžele ir kaip reikiant ją išgąsdinusį viešbutį. Po šio įvykio D. Meškaitė-Kisielienė kur kas atsargiau renkasi vietas, kur apsistoti per atostogas. „Atostogaujant gyvenamąją vietą dažniausiai užsisakau paskutinę minutę. Internete radau visai neblogai atrodantį viešbutį, iki centro buvo du kilometrai. Kaip paaiškėjo atvykus, viešbutis stovėjo pavojingame meksikiečių rajone. Pastatas buvo apvyniotas spygliuota viela, o registratūra su neperšaunamu stiklu. Ant durų kabėjo lentelė, su informacija niekam neatidaryti durų., – prisiminė atlikėja. 

REKLAMA
REKLAMA

Mados prekės ženklo įkūrėja Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė kartu su vyru savaitgalius mėgsta leisti aktyviai. Moteris su šypsena veide prisiminė, kad kai jos sūnus dar buvo mažas, su vyru pabėgdavo į išsinuomotus apartamentus tam, kad išsimiegotų.  „Mėgstu būti nepriklausoma, labai vertinu privatumą. Todėl vykstant į pažintinę kelionę, mieliau apsistojame apartamentuose nei dideliuose viešbučiuose“, – pasakojo renginio viešnia. 

REKLAMA

Laisvalaikio aprangos kūrėja ir modelis S. Starkutė savaitgalius taip pat mėgsta leisti aktyviai. Moteris su malonumu aplanko pajūrį ar kitus Lietuvos kurortus. Modelis juokėsi, kad turi tokių draugių, kurios gyvendamos Vilniuje pasidovanoja sau savaitgalį patinkančiuose apartamentuose. Taip pasiilsi nuo šeimos, praleidžia laiką su draugėmis, aplanko senamiesčio restoranus. 

„Kai dar dirbau modeliu, tekdavo labai daug laiko praleisti viešbučiuose. Mėgstu pasidaryti sau mažą šventę ir pabodusią namų aplinką iškeisti į stilingą viešbučio kambarį ar pabėgti į prabangius apartamentus ir pasidaryti sau šventę. Vertinu privatumą, erdvius kambarius, išskirtinius interjero sprendimus“, – kalbėjo renginio viešnia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų