REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį Bekingemo rūmai paskelbė, kad karalienė konsortė Camilla užsikrėtė koronavirusu. Dėl to visi anksčiau šią savaitę numatyti renginiai buvo atšaukti.

Pirmadienį Bekingemo rūmai paskelbė, kad karalienė konsortė Camilla užsikrėtė koronavirusu. Dėl to visi anksčiau šią savaitę numatyti renginiai buvo atšaukti.

REKLAMA

Staiga „Twitter“ tinkle pasipylė neigiama Camilla kritika, kurios priežastys visiškai neaiškios. Kai kurie vartotojai spėliojo, kad Camilla susirgo venerine liga, o vienas net rašė: „Karališkosios meilužės dažniausiai suserga sifiliu, ar ne? (Tai nuoroda į tai, kad Camilla susitikinėjo su Charlesu, kai jis dar buvo vedęs Dianą). 

Kitas rašė, kad Camilla po vakarienės tiesiog išgėrė „per daug džino ir vyno aperityvo“.

Karališkasis „Daily Express“ korespondentas Richardas Palmeris pasmerkė tokius komentarus apie karaliaus Karolio III žmoną, pavadinęs juos toksiškais ir net gėdingais.

„Esu už visuomenės ir žiniasklaidos dėmesį karališkajai šeimai, tačiau diskusijos iš visų pusių tapo tokios nuodingos, kad gaila. Kai kurių socialinio tinklo „Twitter“ reakcija į karalienės Camillos užsikrėtimą COVID turėtų paskatinti daugelį žmonių susimąstyti, įskaitant ir jos posūnis princas Harry“, – rašė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Manoma, kad tokią neapykantą Camillai galėjo pakurstyti princo Harry knyga, kurioje Sasekso hercogas pavadino savo pamotę „pavojinga“ ir „pikta“.

Primename, kad neseniai rašėme apie tai, kad karaliaus Karolio III (74 m.) žmonai Camillai nustatytas teigiamas COVID-19 testas, ji atšaukė viešus šios savaitės renginius, skelbia BBC.

Bekingemo rūmai tai pranešė pirmadienį po to, kai anksčiau pasakė, kad karalienės konsortė susirgo „sezonine liga“, dėl kurios ji buvo priversta atidėti vizitą Vakarų Midlandse.

REKLAMA
REKLAMA

75-erių karalienė konsortė planavo aplankyti baleto mokyklą, kad su mokiniais ir darbuotojais atšvęstų jos 100-metį.

Bekingemo rūmų pareiškime teigiama: „Patyrus peršalimo simptomus, Jos Didenybei Karalienei konsortei nustatytas teigiamas COVID-19 viruso testas. Apgailestaudama ji atšaukė visus šios savaitės viešus renginius ir nuoširdžiai atsiprašo tų, kurie turėjo juose dalyvauti“.

Jos Didenybė taip pat turėjo apsilankyti vietinėje bibliotekoje ir padėkoti darbuotojams bei vietos informavimo ir savanorių grupių atstovams už jų indėlį į bendruomenę.

Ji taip pat planavo bendrą vizitą su karaliumi Karoliu III į Milton Keynes ketvirtadienį, vasario 16 d.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Gamink išmaniai


rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų