REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bekingemo rūmai patvirtino, kad karalienė konsortė Camilla buvo priversta nutraukti renginį po to, kai susirgo „sezonine liga“.

Bekingemo rūmai patvirtino, kad karalienė konsortė Camilla buvo priversta nutraukti renginį po to, kai susirgo „sezonine liga“.

REKLAMA

Vasario 14-ąją karalienė konsortė turėjo dalyvauti renginyje Vakarų Midlandse, tačiau dabar šis renginys atidėtas, rašo mirror.co.uk.

Buvo tikimasi, kad ji apsilankys Elmhursto baleto mokykloje Birmingeme, kur bus švenčiamas mokyklos šimtmetis, o po to atvyks į Southwater One biblioteką Telforde, tačiau dabar šie susitikimai buvo atšaukti.

Tačiau rūmai teigė, kad Camilla tikisi pasveikti iki trečiadienio, kad galėtų atlikti numatytus įsipareigojimus. Manoma, kad ją užklupo sunkus peršalimas arba bakterinė infekcija.

Vasario 15-ąją Klarenso rūmuose ji surengs priėmimą, skirtą antrosioms jos knygų klubo „Reading Room“ metinėms paminėti.

REKLAMA
REKLAMA

Ketvirtadienį ji kartu su karaliumi Karoliu III vyks į Milton Keinsą švęsti naujo miesto statuso.

Paskutinis jos pasirodymas viešumoje buvo praėjusį ketvirtadienį, vasario 9-ąją, kai ji apsilankė Storm Family Centre, labdaros organizacijoje, teikiančioje pagalbą smurtą šeimoje patyrusiems asmenims pietų Londone.

REKLAMA

Beveik lygiai prieš metus Bekingemo rūmai paskelbė, kad Camilla užsikrėtė koronavirusu.

Tai įvyko po to, kai jos vyras Karolis III antrą kartą užsikrėtė šiuo virusu, o šaltiniai tuo metu teigė, kad „Camilla buvo trigubai paskiepyta“.

Tačiau po to ji buvo priversta praleisti renginį, nes vis dar jautė viruso sukeltus padarinius.

Klarenso rūmuose susitikusi su grupe labdaros renginio dalyvių, ji jiems pasakė: „Praėjo trys savaitės, o aš vis dar negaliu normaliai kvėpuoti. Mano balsas gali staiga pradėti lūžinėti, galiu staiga imti kosėti“.

Tuo tarpu jos ir karaliaus Karolio III karūnavimo, kuris įvyks Vestminsterio abatijoje gegužės 6 d., planavimas, kaip teigiama, vyksta sparčiai.

Savaitgalį buvo pristatyta karūnacijos emblema, kuri bus naudojama visą šventinį savaitgalį.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų