tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artėjant didžiajai „Eurovizijai“ pernai metų laimėtojai ukrainiečiai „Kalush Orchestra“ pristato savo pirmąjį kūrinį anglų kalba „Changes“. Naujieną lydi magiškas ir jautrus vaizdo klipas.

Artėjant didžiajai „Eurovizijai“ pernai metų laimėtojai ukrainiečiai „Kalush Orchestra“ pristato savo pirmąjį kūrinį anglų kalba „Changes“. Naujieną lydi magiškas ir jautrus vaizdo klipas.

REKLAMA

„Ši daina – apie mūsų namus ir kaip išmokome juos saugoti. Mes ir toliau juose gyvename, net kai tvyro pavojus. Namai gali keistis kartu su mumis, bet tai, kas iš tiesų yra svarbu mūsų tradicijoms, išlieka“, – sako grupės lyderis Olehas Psiukas.

Vaizdo klipe, nufilmuotame Lenkijoje per pertrauką tarp koncertų, veiksmas vyksta „tradiciniame“ name, kuriame „Kalush Orchestra“ vaidina pasakų personažus. 

Pavyzdžiui, „Kalush Orchestra“ narys Tymofii Muzychukas virsta Karpatų Molfaru (žmogumi, turinčiu antgamtinių galių), kai pasirodo mistinis personažas KilimWoman – būtent jos balsas kartu su pritariančiaisiais vokalistais girdimas kūrinio pradžioje. Grupė užsiminė, kad KilimWoman dar ne kartą pasirodys būsimuose „Kalush Orchestra“ projektuose.

REKLAMA

„Kalush Orchestra“ – „Changes“ 

Pasak klipo režisieriaus Leonido Kolosovskio, šis pasakojimas yra apie grupės namus, kurie pasikeitė visiems laikams. Juose jis mato sielvartą, skausmą ir netektį, nes kai į žemę ateina priešas, kiekvienas kaip įmanydamas saugo savo namus.

REKLAMA

„Šis klipas – tai pasakojimas apie stebuklingus „Kalush Orchestra“ šeimos personažus. Kiekvienas šios šeimos narys turi savo supergalių ir savitą gynybos būdą. Kažkas tai daro maldomis, kažkas darbais, kažkas savo reiškiama tiesa, kažkas dvasingumu, o kažkas magija. Kaip paprastai būna šeimoje, visi jos nariai yra labai skirtingi, o kai kurie – netgi vienas kito priešingybės, tačiau kiekvienas jų myli savo namus“, – plačiau apie klipo idėją pasakoja režisierius. 

REKLAMA

Šiais metais „Kalush Orchestra“ planuoja toliau koncertuoti užsienyje ir taip rinkti paramos lėšas Ukrainai kare su Rusija: tiek ginkluotosioms pajėgoms, tiek sugriautiems kultūros pastatams atstatyti. Pernai grupė surinko neįtikėtiną 60 mln. grivinų (1,6 mln. JAV dolerių) sumą.

Būdami „Eurovizijos“ nugalėtojais „Kalush Orchestra“ šiemet planuoja sugrįžti ir į Jungtinę Karalystę. Liverpulyje Ukrainos vardu bus surengtas šis tarptautinis dainų konkursas, kurio finale pasirodys ir žymieji ukrainiečiai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų