Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kai  „Kalush Orchestra“ pradėjo aktyviai ruoštis Eurovizijai, o jų daina „Stefania“ tik populiarėjo, visi pagalvojo, kad ji skirta jų mylimai merginai. 

Kai  „Kalush Orchestra“ pradėjo aktyviai ruoštis Eurovizijai, o jų daina „Stefania“ tik populiarėjo, visi pagalvojo, kad ji skirta jų mylimai merginai. 

REKLAMA

Tačiau iš tikrųjų Stefanija yra grupės lyderio Olego Psyuko mama. Moteris gyvena Kaluše ir dirba pardavėja. Duodamasinterviu TSN ji sakė, kad ji visiškai nebuvo įpratusi būti atpažįstama gatvėse. 

„Man tikriausiai reikia vaikščioti po juoda panama, o Olegui – po rožine, kad mūsų neatpažintų. Nuėjau į turgų, girdžiu: „O Stefanija, žvaigždės mama! Ar galiu su tavimi nusifotografuoti?“ Sakau: „Nufotografuok, bet nežinau, kodėl turėtum“, – juokėsi moteris. 

Stefanija sako net nežinojusi, kad tapo savo sūnaus mūza. Ir dar priduria, kad skaito visus komentarus po Olego klipais. Anot jos, Olegas pasirinko šou verslą, o ne programavimą, tai jis suprato visai neseniai.

REKLAMA

Tiesa, moteriai sunkiausia priprasti prie sūnaus aprangos stiliaus: „Kai Olegas pradėjo rašyti tą repą ir pradėjo vaikščioti su tomis kelnėmis, man buvo šokas. Sakiau, kad benamiai taip vaikšto.“

Primename, kad sekmadienį dienos šviesą išvydo „Eurovizijos“ laimėtojų „Kalush Orchestra“ dainos „Stefania“ vaizdo klipas.

Pirminis ukrainiečių grupės numeris buvo pavadintas politizuotu, nacionalinio teletono eteryje sakė jos direktorius Mykola Kucheryavy. Pasak jo, Europos konkurse yra gana daug draudimų, strana.news.

„Iš pradžių mūsų numeris turėjo gana tvirtą ir aiškią išraišką apie karą Ukrainoje ir aiškią žinią. Bet mums tai buvo uždrausta, turint omenyje mūsų numerio politizavimą...“ – sakė grupės narys.

Kucheryavy taip pat paaiškino, kad draudimas „Eurovizijoje“ buvo pateisinamas tuo, kad tai visų pirma dainų konkursas, o ne politinis renginys, „Didysis septynetas“ (tarptautinis septynių valstybių – Didžiosios Britanijos, JAV – vyriausybių klubas), Vokietija, Kanada, Japonija, Prancūzija ir Italija). Be to, jis pasakojo, kaip islandų grupės „Systur“ narė lipo į sceną su mėlynai geltona vėliava ant rankos. Pasak Kucheryavy, atlikėjas norėjo pasirodyti su didele vėliava, tačiau to neleido konkurso organizatoriai.

REKLAMA
REKLAMA

Ukrainiečiai dainų konkurse „Eurovizija 2022“ atliko repo dainą „Stefania“ su liaudies elementais. Jis skirtas pagrindinio grupės nario Olego Psyuko motinai, tačiau žvelgiant į dainą galima spėti, kad daina turi gilesnę prasmę ir „Stefania“ yra vadinama visa Ukraina.

„Noriu padėkoti visiems iš visų šalių, kurie už mus balsavo. Mums ši pergalė labai svarbi ir mes visada prisiminsime jūsų balsus“, – padėkų negailėjo Kalush Orkestra narys Olegas Psyukas. Jis taip pat pridūrė, kad kiekviena pergalė Ukrainai dabar yra itin svarbi, pastarosiomis dienomis šalies kultūra, anot jo, yra puolama, o „Kalush Orchestra“ tikslas „Eurovizijoje“ buvo parodyti, jog ukrainietiška muzika yra gyva ir niekaip nepalaužiama

TOLIAU SKAITYKITE
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų