Interneto svetainė „Business Insider“ sudarė sąrašą įžymybių, kurie sugebėjo kartais netyčia, kartais tiesiog per žioplumą sudaužyti savo labai brangius žaisliukus. Kai kurie atvejai privers jus dejuoti, kiti – juoktis, o kai kuriais atvejais tiesiog bus sunku patikėti, kaip tai galėjo nutikti.

Tarp tokių neapdairių turtuolių atvejų, kainavusių jiems milijonus dolerių, atrasite kosminio laivo, brangių automobilių avarijas ar alkūne netyčia sugadintą P. Pikaso paveikslą.

Viešbučių magnatas Steve'as Wynnas sugadino 139 mln. JAV dolerių vertės P. Picasso paveikslą.

P. Picasso paveikslas (nuotr. Balsas.lt)P. Picasso paveikslas (nuotr. Balsas.lt)

2006 metais S. Wynno alkūnė sugadino P. Picasso paveikslą „Le Reve“. „Wynn Resorts“ viešbučių tinklo savininkas jau ruošėsi parduoti šį paveikslą už 139 mln. JAV dolerių, tačiau prisiartino prie jo per arti ir perdūrė jį su savo alkūne. Padaryti nuostoliai siekė 40 mln. JAV dolerių.

„Amazon“ vadovo Jeffo Bezoso kosminio laivo projektas sudužo bandomojo skrydžio metu.

Kosminis projektas (nuotr. Balsas.lt)Kosminis projektas (nuotr. Balsas.lt)

„Amazon“ vadovo J. Bezoso finansuotas kosminis laivas šių metų rugsėjo mėnesį sudužo bandomojo skrydžio metu. Žemėje esantys valdymo centro darbuotojai prarado erdvėlaivio kontrolę ir skrydžio metu jo negalėjo valdyti. J. Bezosas svajoja sukurti praktinę kosmoso turizmo galimybę, tačiau jo svajonėms nebuvo lemta išsipildyti.

REKLAMA

Kinijos milijonierius liko nepatenkintas savo automobiliu ir pasamdė darbuotojus, kad šie jį sudaužytų.

Drabuotojai sudaužė nepatikusį automobilį (nuotr. Balsas.lt)Drabuotojai sudaužė nepatikusį automobilį (nuotr. Balsas.lt)

Ką reikia daryti, kai sugenda tavo automobilis? Na, jei esi toks kaip Kinijos milijonierius, gali ji tiesiog sumaitoti. Ponas Hanas įsiuto po to, kai naujasis jo „Lamborghini Gallardo“ nuolat gesdavo. Taigi jis pasamdė keletą darbininkų, kad šie su kūjais sudaužytų prabangųjį automobilį. 2011 metų kovą apie 10 darbuotojų susirinko prie daugiau kaip 200 tūkst. JAV dolerių kainuojančio automobilio Kinijos Qingdao mieste ir įvykdė viešą jo egzekuciją.

Skandalingoji Lindsay Lohan padarė ne vieną, tačiau net tris prabangių automobilių avarijas.

Lindsay Lohan (nuotr. Balsas.lt)Lindsay Lohan (nuotr. Balsas.lt)

Nemalonumų persekiojama aktorė L. Lohan per paskutinius ketverius metus padarė net tris prabangių automobilių avarijas. 2010 metais jos automobilis, kurį ji neigė vairavusi, atsitrenkė į vieno fotografo automobilį. Tuomet 2009 metais Holivude aktorė su savo automobiliu įvažiavo į sieną. Nors pastaroji avarija įvyko ne dėl L. Lohan kaltės, tačiau 2007 metais ji buvo apkaltinta vairavusi išgėrusi ir sukėlusi trečiąją avariją.

Richardas Bransonas sudaužė savo katerį bandydamas pagerinti pasaulio greičio rekordą.

„Virgin Atlantic Challenger“ (nuotr. Balsas.lt)„Virgin Atlantic Challenger“ (nuotr. Balsas.lt)

1985 metais „Virgin“ kompanijos vadovas R. Bransonas, bandydamas pagerinti greičiausio persikėlimo per Atlanto vandenyną rekordą, padarė avariją ir apsivertė su savo kateriu „Virgin Atlantic Challenger“. Nors nėra aišku, kas sukėlė avariją, tačiau, BBC teigimu, oro sąlygos buvo ne pačios geriausios ir laive buvo nustatytas kuro nutekėjimas. Neseniai dėl uragano „Irene“ sudegė ir Neckerio saloje esanti R. Bransono vila.

Charlie Sheeno automobilis nuriedėjo nuo skardžio.

Ch. Sheenas (nuotr. Balsas.lt)Ch. Sheenas (nuotr. Balsas.lt)

Holivudo aktoriaus Ch. Sheeno automobilis Kalifornijos valstijoje nuvažiavo nuo skardžio, tačiau...paties aktoriaus automobilyje tuo metu nebuvo. 2010 metais iš aktoriaus namų buvo pavogtas „Mercedes“ automobilis, kuris vėliau buvo rastas apvirtęs tarpeklyje. Praėjus penkiems mėnesiams po šio įvykio nuo skardžio nuvarytas ir apvirtęs buvo rastas ir antrasis Ch. Sheeno automobilis. Abiem atvejais automobiliai buvo palikti atrakinti, o automobilio rakteliai buvo automobilio viduje.

REKLAMA

Paukščio išgąsdintas vairuotojas su savo „Bugatti Veyron“ įvažiavo į ežerą.


Neįvardintas vyriškis 2009 metais Teksaso valstijoje į ežerą įvažiavo su savo 2 mln. JAV dolerių vertės „Bugatti Veyron“. Paaiškėjo, kad vairuotoją sutrikdė žemai praskridęs pelikanas.

Prabangus laivas Kinijoje nuskendo dar prieš pirmąją savo kelionę.

Prabangus laivas Kinijoje, kurio vertė siekė 2,67 mln. JAV dolerių, šių metų pradžioje nuskendo vos prisilietęs prie vandens. Laivą užsakiusio Lanzhou miesto transporto ministras dėl incidento apkaltino laivo statytojus.

Televizijos serialo aktorius sukėlė kelių automobilių avariją.

„Grėjaus anatomija“ žvaigždė T.R. Knightas (nuotr. Balsas.lt)„Grėjaus anatomija“ žvaigždė T.R. Knightas (nuotr. Balsas.lt)

Buvusi serialo „Grėjaus anatomija“ žvaigždė T.R. Knightas 2009 metų kovą Holivude sukėlė trijų automobilių avariją. Paaiškėjo, kad aktorius kiek pavėlavo pasukti į kairę ir važiuodamas per sankryžą susidūrė su kitu vairuotoju.

Neįvardintas magnatas nesusitvarkė su gruzdintuve.

Gruzdintuvė (nuotr. Balsas.lt)Gruzdintuvė (nuotr. Balsas.lt)

Vyriškis, kurį žurnalas „Forbes“ įvardino tiesiog kaip magnatą, nusprendė pasinaudoti gruzdintuve ir iškepti joje vištos krūtinėlę. Jis paliko veikiančią gruzdintuvę savo namo rūsyje ir išėjo pavedžioti savo šunį. Grįžęs iš pasivaikščiojimo jis pamatė, kad name kilo gaisras, atnešęs magnatui daugiau kaip 1 mln. JAV dolerių žalos.

Serialo „Mad Men“ žvaigždė nesuvaldė savo „Land Rover“.

Populiariojo serialo „Mad Men“ žvaigždė January Jones (nuotr. Balsas.lt)Populiariojo serialo „Mad Men“ žvaigždė January Jones (nuotr. Balsas.lt)

Populiariojo serialo „Mad Men“ žvaigždė January Jones 2010 metų birželį nesuvaldė savo visureigio „Land Rover“ ir įvažiavo į tris stovinčius automobilius. Vietoj to, kad sulauktų policijos, aktorė grįžo namo, persirengė švariais drabužiais ir pasiėmė kramtomosios gumos, kuri, kaip spėjama, turėjo sušvelninti alkoholio kvapą iš jos burnos.

R. Abramovičius į savo jachtą įpylė ne tos rūšies kuro.

Jachta (nuotr. Balsas.lt)Jachta (nuotr. Balsas.lt)

2005 metais „Chelsea“ futbolo klubo savininkas, Rusijos oligarchas Romanas Abramovičius pripylė benzino į dyzeliniu varikliu varomą jachtą. Milijardierius pilnai pripildė savo degalų baką už 165 tūkst. JAV dolerių, tačiau vėliau turėjo sumokėti nemenką pinigų sumą už variklio išvalymą.

REKLAMA

Rizikos draudimo fondo valdytojui nepatiko jo namas, todėl jis jį nugriovė.

Davido Tepperio namai (nuotr. Balsas.lt)Davido Tepperio namai (nuotr. Balsas.lt)

Rizikos draudimo fondo valdytojas Davidas Tepperis kadaise turėjo nuostabų namą su teniso kortais, vaizdu į vandenyną ir plaukimo baseinu. Tačiau greičiausiai tai neatitiko jo skonio. Šiuo metu vyksta D. Tepperio namo griovimo darbai, o jo vietoje fondo valdytojas ketina pasistatyti dar didesnį namą.

Italijos aukštuomenės atstovas Šveicarijoje sudaužė savo superautomobilį.

Roberto Parli sudaužė savo „McLaren SLR“ sportinį automobilį (nuotr. Balsas.lt)Roberto Parli sudaužė savo „McLaren SLR“ sportinį automobilį (nuotr. Balsas.lt)

Italijos aukštuomenės atstovas Roberto Parli 2011 metų balandį važiuodamas Šveicarijos keliais trenkėsi į du automobilius ir sudaužė savo „McLaren SLR“ sportinį automobilį. Pareigūnų teigimu, R. Parli vairavo apsvaigęs nuo narkotikų. Išlipęs iš sudužusio automobilio R. Parli garsiai šaukė: „Aš esu milijonierius, aš už viską sumokėsiu!“

Vienas sėkmingiausių Škotijos verslininkų sudaužė savo malūnsparnį ežere.

Sraigtaspanių nusileidimo aikštelė laive (nuotr. Balsas.lt)Sraigtaspanių nusileidimo aikštelė laive (nuotr. Balsas.lt)

Škotijos magnatas ir vienas turtingiausių šalies verslininkų Keithas Punleris sulaukęs skambučio apie tai, kad buvo pavogtas jo taip mylimas 34 tūkst. JAV dolerių kainuojantis laivas, skrisdamas virš vieno Škotijos ežero sudaužė savo malūnsparnį.

K. Punleris bandė nusileisti ant nuosavos malūnsparnių nusileidimo aikštelės, kai sulaukė šio nemalonaus skambučio ir vėliau jo malūnsparnis palietė vandenį ir apvirto. Laimei, verslininkas išliko gyvas, o policijai vėliau pavyko atrasti pavogtą laivą.

Ekscentriškasis milijardierius ir aviatorius Howardas Hughesas bandomojo skrydžio metu užmušė du žmones.

Ekscentriškasis milijardierius ir aviatorius Howardas Hughesas (nuotr. Balsas.lt)Ekscentriškasis milijardierius ir aviatorius Howardas Hughesas (nuotr. Balsas.lt)

1943 metų gegužę H. Hughesas atliko bandomąjį skrydį su savo lėktuvu „Siikorsky S-43“, tačiau skrydžio metu kilo tam tikrų techninių problemų ir lėktuvas nukrito. Avarijos metu žuvo JAV Civilinės aviacijos administracijos inspektorius Ceco Cline'as ir vienas iš H. Hugheso darbuotojų Richardas Feltas. Pats H. Hughesas giliai prasikirto sau galvą. Po avarijos milijardierius sumokėjo 100 tūkst. JAV dolerių narams, kad šie iš vandens ištrauktų nukritusį lėktuvą ir dar 500 tūkst. JAV dolerių už jo atstatymo darbus.

REKLAMA

Girtas magnatas sudaužė savo „Bentley“, pasitikrino, ar gerai atrodo, ir tik tada iškvietė policiją.

Girtas magnatas sudaužė savo „Bentley“, (nuotr. Balsas.lt)Girtas magnatas sudaužė savo „Bentley“, (nuotr. Balsas.lt)

Tarptautinio polo klubo įkūrėjas Johnas Goodmanas 2010 metų vasarį vairuodamas girtas su savo „Bentley“ įsirėžė į kitą automobilį. Kaip pranešama, J. Goodmanas nuėjo purvinu užmiesčio keliu bandydamas atrasti ką nors, kas turėtų mobilųjį telefoną.


Rašyti komentarą...
r
romas
2011-11-05 20:32:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ir įžymibe xyz/
Atsakyti
0

b
birzietis
2011-11-06 11:07:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
tas paskutinis tai eina n..............
Atsakyti
0

a
abc
2011-11-06 14:27:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
vieni badauja, kiti issipisineja...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų