Kaip niekad atvira Leonavičiūtė – apie skausmingą išdavystę, santykį su sūnumi ir širdies reikalus

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina profesionalią sporto trenerę Jolantą Leonavičiūtę. Ne vienerius metus ryškiai spindėjusi televizijos ekranuose ir kaip laidų vedėja, ir kaip projektų dalyvė, moteris vieną dieną tiesiog pasitraukė iš viešumos. Vis rečiau Jolantą buvo galima sutikti ir įvairiuose renginiuose ar vakarėliuose, kuriuos ji iškeitė į sporto salę.

Interviu metu J. Leonavičiūtė atvirai prabilo apie praeities žaizdas, santykį su sūnumi bei mylimąji.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jolanta Leonavičiūtė

J. Leonavičiūtė neslėpė, jog jau ko ne metus laiko puoselėja šiltus jausmus naujam mylimajam. „Renginio metu susipažinome. Žaidėme psichologinį žaidimą, labai įdomus renginys buvo. Ten matėmės porą kartų. O vėliau pradėjome bendrauti nuo praėjusios vasaros“, – apie pažintį su vyru sakė sporto trenerė.

Moteris pripažino, jog nėra linkusi viešai demonstruoti savo asmeninio gyvenimo, todėl ir apie mylimąjį daug kalbėti nežada: „Nemėgstu per daug demonstruoti savo asmeninio gyevnimo ar kalėbti apie jį. Kiekvienas žmogus yra atskira, indivuali asmanybė. Brukti į socialinius tinklus žmogų – ne mano braižas ir aš nenoriu. Kas liečia sūnų – jo gyvenimas. Ką norės, tą ir dėsis į savo tuos socialinius tinklus, o aš tikrai nenoriu viešai demonstruoti. <..> Kad žmonės aptarinėtų ir ieškotų prie ko prisikabinti. Pas mus gi Lietuvoje vietoj to, kad matytų kažką gražaus, jie visą laiką bandys įžvelgti kas yra negerai.“

R. Šakalytė moters taip pat paklausė ir apie vestuves. Ši atskleidė, jog anksčiau yra pasvajojusi apie jas, tačiau gyvenimas parodys, kaip bus ateityje.

„Manau, kad kiekviena moteris ar mergina apie santuoką pagalvoja ir norėtų tos gražios šventės sau. Ne kitiems, o būtent – sau. Žinoma, nuo vaikystės norėjau, kad galbūt kadanors bus. Kol kas apie tai net nešneku. Nenoriu žvelgti į kur nors per daug toli ir gyvenimas parodys, kaip bus toliau. Nesu kategoriškai nusiteikus prieš santuoką. Man meilė yra pirmoje vietoje. Sutarimas, abipusė pagalba – tie dalykai, kurie santykiuose svarbiausi, o santuoka yra labiau dėl savęs. Bet tikrai esu už, tikrai nesu prieš. <..> Viskas, kas yra gražu, esu už. O santuoka yra gražu. Šventė daroma sau, o ne tiems žmonėms, kad susirinktų kuo daugiau, kad parodyti kiek mes galime išleisti pinigų“, – atviravo J. Leonavičiūtė.

REKLAMA

Tiesa, laidos metu moteris atvirai prabilo ir apie buvusio mylimojo išdavystę. Būdama 22-ejų ji susilaukė sūnaus, o šis ją išdavė ir pora išsiskyrė.

„Tai buvo mano pirmoji meilė... Žinote ta pirmoji meilė... Tie jausmai yra tas, kas išlieka visam gyvenimui. Pirmoji meilė visuomet būna labai stipri. Nutiko taip, kaip nutiko. <..> Kai myli žmogų, tuomet niekada negalvoji, kad jis galėtų tave išduoti ir ypatingai tokiu žiauriu būdu. <..> Visada sakau, kad gyvenime viskas, kas nutinka – tik į gerą“, – prisiminė ji.

Jolanta pasakojo, jog tuo metu jai buvo nepaprastai skaudu, tačiau pavyko išgydyti senas širdies žaizdas: „Atrodė, kad išplėšė pusę širdies. Kaip pusę tavęs miršta. Žinoma, kad buvo sunku, skaudu. Reikėjo ne vienerių metų, kad tas skausmas susigulėtų. Pati sau padėjau. <..> Labai nemėgstu prašytis, klausti pagalbos. Pati sau išsiverkiu ir tada ateina kita diena ir jau viską pradedame iš naujo. Emociškai visada reikia išsilieti.“

Pašnekovė džiaugėsi, kad ji su sūnumi palaiko itin gerus bei glaudžius santykius: „16 metų bus vasarą. Santykis su sūnumi tikrai labai geras. Stengiamės daug bendrauti ir pasporutojame, pasivaikštome. Išklausau aš jį, o aš jam irgi pasakoju labai daug įdomių dalykų. Labai protingas vaikas. Stengiamės kalbėtis ir kuo daugiau veiklos turėti kartu. Mūsų ryšys yra labai stiprus.“

Anot jos, ji nėra griežta mama ir stengiasi su juo bendrauti, kaip su suaugusiu žmogumi. „Bendrauju kaip su suaugusiu žmogumi. Tas yra labai svarbu vaikui-paaugliui. Kad nebūtų tos kontrolės, jog privalo tą padaryti. Gauti tokį ar anokį pažymį. Niekas nieko neprivalo. Tai yra jo gyvenimas. Jis yra atskira asmenybė. Pats sau gyvenimą susikurs. Aš tik galiu jam kaip kelrodė žvaigždė parodyti kelią, o jau jis pats spręs, kur eiti“, – atviravo J. Leonavičiūtė.

Visą interviu su J. Leonavičiūte žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2021-06-13 08:36:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokį kelią ji gali parodyti savo sūnui??????
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų