Kaip gyvena žvaigždės: pirmieji paauglių numylėtinio J. Bieberio rūmai

2012 metais praėjus vos kelioms dienoms po 18-to gimtadienio, JustinasBieberis rimtai svarstė pirkti namus. Su garsia atlikėja Selena Gomez susitikinėjantis Justinas nusprendė, kad jam ir jo merginai labai tiks namai prabangiame ir garsenybių pamėgtame Kalabaso mieste Los Andželo apygardoje, Steveno Spielbergo ir atlikėjos Britney Spears kaiminystėje.

Naujųjų rūmų teritorijoje yra ne tik namas, bet ir baseinas, SPA, svečių namai ir 2 dideli garažai, kuriame vaikinas galėjo laikyti savo prabangių automobilių kolekciją. Šiuose ispaniško stiliaus namuose yra septyni miegamieji, aštuoni vonios kambariai, šeši židiniai ir liftas. Fotonuotraukų apie įžymybės portale „X17“ minima, jog Justinas Bieberis planavo instaliuoti kompiuterinę „Protingo namo“ sistemą, leidžiančią nuotoliniu pulteliu reguliuoti žaliuzes, šviesas, vartus ir netgi vonią. Teigiama, kad jis norėjo įsirengti tikrą paauglio kambarį, kur būtų galima žaisti kompiuterinius žaidimus ar lyg kino salėje žiūrėti filmus.

„Esu nustebęs Justino Bieberio pasirinkimu. Manau, toks klasikinio ispaniško stiliaus namas tiktų tik turtingiems pensininkams“,- teigia projektavimo ir statybos įmonių grupės „NORHOUSE“ vadovas Rokas Radvilavičius. „Jaunuoliui, kuriam rūpi vakarėliai, namas tam turėtų būti labiau pritaikytas. Labiau tiktų neklasikinis namo stilius ir modernus architektūros dizainas“,- tvirtina statybos ekspertas R. Radvilavičius.

REKLAMA

Šių namų vertė prieš du metus buvo 6 mln. JAV dolerių (15 mln. Lt), tačiau šiais metais realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian (29 m.) nusipirko jaunojo atlikėjo (20 m.) namą už 7,2 mln. JAV dolerių (18 mln. Lt). Pardavęs prabangią vilą realybės šou žvaigždei J. Bieberis uždirbo 1,2 mln. JAV dolerių (3 mln Lt).

Iš Kalabaso popatlikėjas išsikraustė po to, kai smarkiai susipyko su kaimynais, dėl nesibaigiančių ir itin triukšmingų vakarėlių Justino Bieberio namuose, nepagarbaus elgesio ir neatsargaus vairavimo gyvenvietėje. Vienas kaimynas netgi bylinėjasi su Justinu teisme, mat įtaria, kad jis su savo draugų kompanija kiaušiniais apmėtė jo namą.

Paauglių dievaitis išsikraustė į Atlantą Džordžijos valstijoje- toliau nuo Holivudo šurmulio. Khloe Kardashian naujus namus nusipirko norėdama pradėti naują gyvenimo etapą. Prieš kelis mėnesius ji pardavė savo ir buvusio sutuoktinio krepšininko Lamaro Odomo (34 m.) meilės lizdelį ir dabar yra pasiruošusi gyventi viengungišką gyvenimą. Tiesa, Khloe Kardashian naujoje gyvenvietėje neturėtų jaustis labai vieniša – visai neseniai čia pat naujus namus įsigijo ir jos vyresnioji sesuo Kourtney Kardashian (34 m.) su savo šeima.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų