Kai amžius – tik skaičius: ar atspėtumėte, kiek šiai moteriai metų?

Turbūt nebus naujiena, jog prie geros savijautos ir išvaizdos dažnai prisideda sveika mityba ir sportas. Ši moteris – ne išimtis.

15

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Sporto salės karaliene vadinama Zhang Tingxuan atrodo perpus jauniau

Iš Taivano kilusi Zhang Tingxuan savo išvaizda stebina ne vieną. Šiandien moteris skaičiuoja 44 savo gyvenimo metus, tačiau jos savijauta ir tai, ką ji mato veidrodyje – sako visai ką kitą.

Atletiška namų šeimininkė susilaukė pasaulinio palaikymo ir šiuo metu yra televizijos žvaigždė, dėka žiniasklaidos dėmesio. Dviejų vaikų mama nesiskundžia jokiais skausmais, priešingai – ji kupina jėgų ir noro gyventi. Jos oda lygi it dvidešimtmetės, o kūnas tvirtas ir puikiai ištreniruotas.

Moteris tikina, kad išlaikyti gerą formą jai padeda taisyklinga mityba ir sportas. Internete Zhang praminta net „sporto salės karaliene“.

„Tol kol darai tai, ką tu nori daryti gyvenime, ateityje tai virsta kažkuo nuostabiu“, - savo pasiekimus komentuoja pati Z. Tingxuan.

Jaunai atrodanti išvaizda moteriai atnešė ne tik populiarumą ir darbą televizijoje, ji taip pat tapo pavyzdžiu viso pasaulio mamoms ir įrodė, jog amžius – tik skaičius.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų