K. Krivickas prisipažino, dėl ko atsisakytų karjeros

Ilgametės TV3 laidos „Mamyčių klubas“ komanda šį šeštadienį 9.30 val. lankysis trijų dukterų tėčio – Kristupo Krivicko namuose. Jis trumpam prigula ant sofos, susikelia kojas ir pakeltu tonu surinka „Greitai susitvarkot žaislus ir baigiat triukšmauti!“ Trys dukros suklūsta, pradeda kartu juoktis ir purtyti galvas: „Tokio tėčio jos nėra mačiusios. Niekada!“ Ar tikrai K. Krivickas namie nebūna griežtas?

Yra žmonių, kuriuos lengva įsivaizduoti kokiu tik nori amplua, tik ne šventinėmis kojinėmis puošiančio namus šv. Kalėdoms, maišančio tešlą atžalų sausainiams ir dukroms prieš miegą skaitančio pasakas. Tiesa, kaip tik bene labiausiai vertina tokias džiaugsmo akimirkas dažnai griežtu, reikliu ir kategorišku laikomas televizijos prodiuseris K. Krivickas. Jis tik juokiasi iš tokio savo įvaizdžio, o jo žodžius atsakingai galėtų ištarti ne kiekvienas tėtis: „Duokit popierius. Pasirašau iškart. Dabar. Atsisakau karjeros ir visos jos pridėtinės vertės. Jei tai yra sąlyga, kad mano dukros visada būtų sveikos.“

REKLAMA

Pasirodo, jam, kaip tėčiui, sunkiausia ištverti dukrų ligas, kai joms kyla temperatūra, kai jos blogai jaučiasi, kai pavargsta visa šeima.

Žiūrimiausios televizijos TV3 „Mamyčių klube“ – pokalbis apie mėgstamiausias tėvų kalėdines tradicijas, taip pat – akimirkos iš laidos herojės – ketvirtos savaitės sulaukusios mažylės – kasdienybės rubrikoje „Pirmosios 12 savaičių“.

„Mamyčių klubas“ – šeštadieniais 9.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų