K. Ivanova įgyvendino seną savo svajonę

Šį sekmadienį TV3 laidoje ,,Sportuok su mumis“ – dainininkė, verslininkė Kristina Ivanova įgyvendins savo svajonę – vienai dienai taps balerina.

,,Visi žino, kad baletą šokti gali tik tie, kas tai darė nuo vaikystės. Iš dalies tai tiesa, baletas – didžiulio pasirengimo ir atsidavimo reikalaujantis menas. Tačiau baletą gali mėginti visi“, – tvirtina vienas garsiausių Lietuvos baleto šokėjų Nerijus Juška. „Mano grožio salono atidaryme apsilankęs Nerijus man padovanojo tikrus puantus, tačiau negalvojau, jog kada nors man jų prireiks tikram šokiui su pačiu Nerijumi“, – laidos vedėjai Vladai Musvydaitei pasakojo Kristina. Verslininkei teko nelengva užduotis išmokti stovėti ant pirštų galų ir atlikti pagrindinius baleto judesius. Po baleto pamokos ir šokio su pačiu baleto primarijumu Kristina jautėsi labai laiminga, ji negailėjo komplimentų Nerijui ir labai didžiavosi savimi.

„Nustebino Kristinos drąsa, ji leidosi keliama, nešiojama, puikiai laikė pusiausvyra ant mano peties“ – po šokio pamokos kalbėjo N. Juška. Šokėjas prisipažino, kad stengiasi nekilnoti neprofesionalių šokėjų, nes dideliame aukštyje netinkamai pusiausvyrą laikančios moterys gali gerokai jam pakenkti: „Ir kaklą, ir petį galiu pasitempti keldamas neprognozuojamą svorį, tačiau Kristinos svoris buvo labai tinkamas!“ – pasakojo šokėjas. TV3 žiūrovai jau šį sekmadienį 8.30 val. sužinos, kaip Kristinai pavyko atsikratyti 13 kilogramų: ,,Nesilaikau jokių dietų, tiesiog labai žiūriu savo mitybą, daug geriu skysčių ir sportuoju“.

REKLAMA

„Kaip buvo smagu, bet labai sunku stovėti avint puantus. Būtina kiekvienai moteriai nors akimirką tai išbandyti“, – įspūdžiais po filmavimosi dalijosi baleto paragavusi laidos kūrėja Vl. Musvydaitė. Tiesa, TV3 žiūrovai šį sekmadienį išvys ir kitokius Vlados įspūdžius, mat jai papusryčiauti pasiūlęs N. Juška kvies į svečius paragauti... kiaulės kojų! ,,Nerijus nustebino išskirtiniais pusryčiais. Jų niekada nepamiršiu. Be to, įspūdį paliko baleto šokėjo agurkų pjaustymas. Įsivaizduojat, jis agurkus pjausto užsikėlęs koją ant šaldytuvo“, – stebėjosi Vlada.

,,Šį savaitgalį – ir šeštadienį, ir sekmadienį – 08.30 val. verta atsikelti, nes sporto ir juoko bus per akis. Radijo laidų vedėjo Aisčio Mickevičiaus sesuo Agnė kartu su ,,Pinup Girls“ merginomis šeštadienį judins užpakaliukus zumbos ritmu, o baleto ir juoko porciją žiūrovai gaus sekmadienį“, – pasakoja ,,Sportuok su mumis“ kūrybinė grupė. Nuotaikingas laidos anonsas televizijoje internete TV3 Play, adresu: www.tv3play.lt/play/325629?autostart=true  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų