• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininkas ir dainų kūrėjas Justinas Jarutis su Jessica Shy šeštadienio vakarą stos į dvikovą laidoje „galvOK“. Naujienų portalo tv3.lt kalbintas muzikantas atskleidė, su bičiuliais sugalvojęs originalų būdą prisidėti prie pagalbos Ukrainai.

8

Dainininkas ir dainų kūrėjas Justinas Jarutis su Jessica Shy šeštadienio vakarą stos į dvikovą laidoje „galvOK“. Naujienų portalo tv3.lt kalbintas muzikantas atskleidė, su bičiuliais sugalvojęs originalų būdą prisidėti prie pagalbos Ukrainai.

REKLAMA

J. Jarutis kartu su kūrybos komanda „Sick Block Party“ sugalvojo, kaip prisidėti prie aukų organizacijai „Blue/Yellow“ rinkimo ir kartu nuveikti šį tą naujoviško ir originalaus. Dainininkas atskleidė, jog jo naują dainą gerbėjai turės „atsirakinti“ nepakeičiamų žetonų (NFT) pagalba. 

Kalbintas dainininkas atskleidė, jog idėja kilo ne kam kitam, o jo grupės bosistui – vyras yra ir dailininkas minėtoje kūrybos komandoje.  

„Toje įmonėje, kuri kuria šituos NFT paveikslėlius, dailininkas yra mūsų grupės bosistas Kipras Pugačiukas. Sujungėme jėgas, jie pasakė, kad nori išbandyti tą technologiją pritaikyti su muzika. Norėjo man pasiūlyti pabandyti pirmajam. 

REKLAMA
REKLAMA

Man ta idėja pasirodė labai įdomi, o juolab, kad dabar tokia situacija, pamaniau, kad galima taip padėti Ukrainai. Man tai pasirodė labai geras dalykas, gražus gestas, prisidedantis prie pagalbos Ukrainai“, – tikina J. Jarutis.

REKLAMA

Muzikantas išdavė, jog NFT technologija Lietuvos muzikos pasaulyje kol kas yra visiškai naujas dalykas – būtent Justinas yra pirmasis ją pritaikęs savo kūrybos išleidimui. Panašu, jog iniciatyva atsipirko – dainininko gerbėjai jau ėmė pirkti žetonus ir atsirakinėti paslaptingos dainos žodžius:

„Aš dainos neišleisiu, kol nebus nupirkta visi 111 paveiksliukų. Tai bus įmanoma tik su žmonių pagalba. Nusipirkdami tą NFT žetoną, žmonės skirs paramą Ukrainai. 

REKLAMA
REKLAMA

Šiai dienai yra trys žmonės, kurie nusipirko, labai dėl to smagu. Aš ir pats noriu tai padaryti, man įdomu išmėginti šį reikalą. Aš niekada dar neturėjau reikalų su NFT. 

Žmogus kai perka žetoną, jis nežino, koks žodis jam atsivers. Tai lyg savotiška paslaptis, turėtų būti smagu“, – tikisi pašnekovas ir atskleidžia, jog pats naujas kūrinys bus nesusijęs su Ukrainoje vykstančiu karu. 

„Neturiu asmeninių ryšių Ukrainoje, bet turbūt kaip ir visi – esu nusiminęs, liūdnas, labai pykstu ant agresorių. Karas apskritai neturėtų vykti kaip toks, tai nėra pateisinama“, – svarsto pašnekovas.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Justinas su Jessica Shy jau šį vakarą susigrums laidoje „galvOK“. Ne vieną kūrinį kartu išleidęs duetas šį kartą stos vienas prieš kitą ir abu bandys savo komandai atnešti pergalę. 

Paklaustas, ar žaidžiant jautė konkurenciją su Jessica, vyras šypteli – ir atskleidžia vieną savo savybę: „Žinoma, kad jautėsi. Man atrodo, kad ji visada turėtų jaustis tarp kolegų, lygiai taip pat ir žaidžiant. 

Aš apskritai esu labai azartiškas žmogus, tiek žaidžiant įvairius stalo žaidimus, tiek žaidimus, kuriuose yra galvosūkiai. Man atrodo, kad žaidimo esmė ir yra žaisti ir laimėti. Tas konkurencingumas yra reikalingas“, – sako J. Jarutis  

REKLAMA

Paprašytas prisiminti, kaip gimė Jessicos ir Justino duetas, pašnekovas išduoda, kad viskas įvyko labai natūraliai: „Pabandėme prieš dvejus ar trejus metus kažką sukurti, pavyko, buvo smagu – ir viskas, išsirutuliojo į tai, ką mes turime. 

Dabar balandžio 15-ą dieną koncertuosime „Žalgirio“ arenoje. Labai dėl to džiaugiuosi“, – sako Justinas Jarutis.

Žaidimas „galvOK“ su Justinu Jaručiu ir Jessica Shy – jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų