Justinas Bieberis: nuo nekalto berniuko iki seksualaus tatuiruoto jauno vyro

Justinas Bieberis – trubūt populiariausias tokio amžiaus atlikėjas pasaulyje. Gimęs 1994 metais kovo 1 dieną. Jo tėvams iš karto buvo aišku, jog tai neeilinio talento vaikas. Todėl nuo pat mažumės Justinas pradėjo dainuoti bei šokti.

24

Justinas Bieberis buvo užaugintas vienišos motinos, tačiau, kaip teigia pats atlikėjas, jam nieko netrūko. Jo mama stengėsi jam suteikti pačias geriausias sąlygas augti, siekti tikslų ir tobulinti duotus talentus.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justino Bieberio evoliucija: nuo 1 iki 23 metų

2007 metais Bieberio video atsitiktinai pamatė talentų ieškotojas ir pasikvietė jį įrašyti demo versiją studijoje. Po savaitės Bieberis jau koncertavo kartu su Usheriu. Nuo tada prasidėjo jo stulbinanti karjera į scenos olimpą.

Bieberis žinomas ne tik dėl savo vokalinių pasirodymų, bet ir dėl savo įtemptų santykių su atlikėja Selena Gomez. Jie anksti pradėjo susitikinėti ir tapo visos žiniasklaidos taikiniu. Šie atlikėjai buvo laikomi tobula pora, paparacai juos sekė visur ir visada. Skyrybos ir susitaikymai lydėjo jų visą draugystę. O gerbėjos įtemptai laukė, kada gražuoliukas vėl bus laisvas.

Per 23 savo gyvenimo metus Bieberio išvaizda taip pat keitėsi kardinaliai: nuo meilaus ir nekalto berniuko su legendine tapusia šukuosena iki seksualaus, kūną išsitatuiravusio jauno vyro.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų