Justina Stambrauskaitė ryžosi kardinaliems pokyčiams: pakeitė plaukų spalvą

Skyrybas su verslininku Danieliumi Bunkumi neseniai išgyvenusi Justina Stambrauskaitė pasidalijo nuotrauka, kurioje jauna moteris atrodo visai kitaip.

22

„Sakoma, žmonės kardinaliai keičiasi tada, kada gyvenime vyksta esminiai pokyčiai.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po skyrybų Justina Stambrauskaitė tiesiog pražydo

Būtent tokiu metu, prieš daugiau nei 2 mėnesius, pirmą kartą nusprendžiau keisti plaukų spalvą. Tapau blondine. Tačiau NIEKAD, niekad nesijaučiau savimi... Tas laikas, tada, atrodė beprotiškai juodas. O dabar - norisi rėkti - tai geriausia, kas tada galėjo nutikti!  ..... Dabar, vėl keisdama plaukų spalvą, aš 'degu'. Degu gyvenimu. Ir nuoširdžiai esu laiminga. 

 

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justina Stambrauskaitė nuomoja savo sukneles
..... Norisi pasakyti visiems, o ypač moterims: Nebijokite pokyčių! Nebijokite išeiti, o kartais, nebijokite grįžti“, - socialiniame tinkle rašo moteris. Apie skyrybas su Danieliumi moteris paskelbė prieš porą mėnesių.

„Mes išsiskyrėme. Tiesiog. Viešinu, kad nebesulaukčiau daugiau naktimis žinučių ir skambučių, kas, kur ir su kuo „mano vyrą“ matė“, - savo anketoje pranešė ji.

Anksčiau D. Bunkus buvo vedęs dainininkę Nataliją Bunkę, su kuria susilaukė sūnaus. Kai užsimezgė santykiai su 16 metų jaunesne J. Stambrauskaite, ši dar studijavo ISM vadybos ir verslo universitete. Dabar mergina pati yra sėkminga pradedanti verslininkė – teikia proginių suknelių nuomos paslaugas.

 


Rašyti komentarą...
v
vilius
2016-06-16 08:24:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
matomai grese mirtinas pavojus,kad ryžosi tokiam žingsniui
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų