Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Justina Partikė (nuotr. asm. archyvo)

Lietuviškąja Kim Kardashian vadinama grožio specialistė Justina Partikė visai neseniai gulėsi ant operacinio stalo ir jai buvo atlikta jau šeštoji operacija.

9

Lietuviškąja Kim Kardashian vadinama grožio specialistė Justina Partikė visai neseniai gulėsi ant operacinio stalo ir jai buvo atlikta jau šeštoji operacija.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt J. Partikė papasakojo apie operaciją bei parodė pirmuosius rezultatus.

Pasak moters, operacija buvo sėkmingai atlikta ir ji jaučiasi puikiai. „Apie pilvo plastiką seniai svarsčiau. Aišku, kad dabar daug kas sakys, kad esu durna ir kam to reikėjo... Nežadu aš teisintis. Tik noriu pasakyti, kad ne visada įmanoma šią problemą pašalinti atsilenkimų pagalba. Papildoma oda ir išvarža niekur nedings. Aš numečiau beveik 60 kg., pagimdžiau 2 vaikus... Neslėpsiu. Tai buvo pirmoji operacija, dėl kurios jaudinausi. Cezarį sunkiai išgyvenau, tačiau mano sekėjoms tai atrodė visai kitaip.

Maniau, kad po pilvo plastikos bus dar baisiau, o tai ir privertė nerimauti. Prieš operaciją visa iš streso net drebėjau, bet noras turėti plokščią pilvuką ir dailią taliją buvo didesnis. Pasitariau su daktaru Sauliumi Vikšraičiu ir nusprendėme, jog man atliks pilvo plastiką ir nusiurbs riebaliukus, kuriuos persodins į klubus, kad išryškėtų smėlio laikrodžio figūra“, – pasakojo moteris.

REKLAMA

Justina džiaugėsi, kad neilgai turkus, ji galėjo ir vėl grįžti į senąjį ritmą ir atlikti tam tikrus buitinius darbus: „Nejaučiau jokių skausmų. Porą parų gulėjau ligoninėje ir tada grįžau namo. Jau ir namus išsiurbiu iš lėto bei juos aptvarkau. Kai S. Vikšraitis perrišinėjo ir parodė rezultatus – likau absoliučiai nustebusi. Net pasimečiau... Nesitikėjau tokio gražaus rezultato. Pasirodo, kad daktaras atrado ir pilvo presiuką, kurio maniau, kad niekada neturėjau. Esu labai laiminga ir labai laukiu, kai viskas sugis. Tik moterys, kurios turi šią problema mane supras. Galiu jas padrąsinti, kad tikrai nieko baisaus nėra. Mes to nusipelnėme“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie J. Partikę.

Prabėgę metai

Pasakodama apie prabėgusius metus, pašnekovė neslėpė džiaugsmo, jog pagaliau sulaukė šeimos pagausėjimo: „Tiek visko nuveikėme. Didžiausias džiaugsmas – dukros gimimas. Aišku, ji mums netikėtai padarė staigmeną ir gimė kiek anksčiau. Planas buvo persikelti į nuosavus namus ir tik tada gimdyti. Mergina sumąstė gimt prieš pat raktų paėmimą, tad tiesiai iš gimdyklos ir lėkėme imti raktus. Bet viską susitvarkėme.

REKLAMA
REKLAMA

Antras mūsų didelis žingsnis gyvenime ir buvo nuosavi svajonių namai. Nauji namai ir nauji rūpesčiai: tai katilo pakeitimas namie, tai remontai, tai baldai. Viską darėmės sau, todėl tai buvo malonūs rūpesčiai. Tuo pat metu iš naujo mokiausi tapti antrą kartą mama. Po 10 metų, atrodo, kad jau nieko nebemokėsi. Viskas taip pasikeitė. Vaikai greitai auga, todėl mėgaujamės kiekviena akimirka. Suėjus Esteilytei 3 mėnesiams, išvykome į pirmąją kelionę. Turkijoje buvome visa šeima. Ten vyrui buvo atlikta plaukų transplantacija, o man sudėti nauji dantys. Tiesa, Turkijoje atšventėme ir sūnaus 10-ąjį gimtadienį. Jam jau 10 metų... Nors imk ir sustabdyk laiką, kad vaikai taip greitai neaugtų“, – šyptelėjo Justina.

Tiesa, kiek anksčiau Justinai teko išgyventi ir sudėtingą laikotarpį. „Dukros gimimas mums buvo didžiausia dovana, nes anksčiau teko patirti ir persileidimą. Dabar Esteila yra namų karalienė. Viskas sukasi aplink ją. Džiaugiuosi, kad ir sūnus ją labai myli. Jų artumas yra pavydėtinas. Jie labai myli vienas kitą, todėl esu rami, kad jie visada bus kartu. Net nemoku apsakyti, koks gražus tarp jų yra ryšys“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

J.Partikė neslėpė, jog namų be dūmų nebūna, tačiau džiaugiasi, kad viską pavyksta išspręsti: „Nesam tobuli ar it nuo podiumo nulipusi šeima. Būna krizių, būna nesutarimų. Pasipykstam, išsikalbame ir stengiamės tų pačių klaidų nekartoti. Mano vyras yra mano gyvenimo ramstis. Aišku, kad turiu ir artimų draugių, kurios visada yra šalia.“

 

 

Nu bet jau ir baisi. Be makiažo jau niekur negali tokia moteris pasirodyti
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų