Jolie sunkumai – jau praeityje: tokio atviro interviu niekas nesitikėjo

Holivudo žvaigždžių, aktorių Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybos, tikriausiai buvo vienos labiausiai aptarinėjamų ir sudrebinusių užsienio pramogų pasaulį. Ir nors dabar viskas jau seniai baigta, Angelina pripažino, jog tai jos gyvenimą pakeitė negrįžtamai.

3

Vis dėlto dabar ji tikina pagaliau ir vėl grįžusi į save, o užsienio žiniasklaidai atskleidė, kas prie to prisidėjo labiausiai.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jolie sunkumai – jau praeityje: tokio atviro interviu niekas nesitikėjo

Dabar ji tikina esanti laisvos sielos ir pati tikriausia, kokia tik kada nors yra buvusi. „Per pastarąjį dešimtmetį mano kūnas patyrė labai daug, o dabar dėl to aš turiu tiek matomų, tiek nematomų randų. Su tais, kurie nematomi, kovoti sunkiau“, – pradėjo ji.

„Gyvenimas turi daugybę posūkių – kartais lieki įskaudintas, matai tuos, kuriuos myli, skausme, ir nors norėtum būti laisvas, negali. Tai nėra nei nauja, nei sena, tačiau aš jaučiu, kaip kraujas grįžta į mano kūną“, – apie savo atsigavimą prabilo aktorė.

A. Jolie taip pat pridėjo, kad jos 6 vaikai labai padėjo išgyventi sunkias akimirkas bei ir vėl atrasti save: „Ta mūsų dalis, kuri yra laisva, pašėlusi, atvira ir smalsi kartais gali būti nugalėta gyvenimo. Tačiau mano vaikai man padėjo ir taip pat daug patyrė.“

Dabar aktorė tikina esanti atsidavusi darbui ir nori padėti kitiems žmonėms, kurie siekia savo tikslų. „Raskite savo deguonį, originalumą bei balsą. Gyvenkite labiau – maištaukite, priešinkitės, klausikinėte, būkite smalsūs, tyrinėkite. Išeikite iš to rato, kuris jums yra patogus“, – patarė ji.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar anksčiau artimi moters šaltiniai užsienio žiniasklaidai atskleidė, kad po Brado Angelinos gyvenime ne tik, kad nebuvo jokio vyro – pasirodo, kad ji nė neplanuoja artimoje ateityje tokio ieškoti.

Kaip teigiama mirror.co.uk, A. Jolie nusprendė atgaivinti savo kaip aktorės karjerą, įkvėpti sau naujų jėgų, o taip pat dėmesį sutelkti į šeimą.

REKLAMA

Tiesa, anksčiau sklandė kalbos, kad Angelina vis dar ilgisi Brado, todėl nebando laimės su niekuo nauju, o taip vilkina skyrybų procesą. Tačiau artimas aktorės šaltinis tai aktyviai neigia.

„Angelina jaučiasi pilnai užpildyta savo darbu ir vaikais, o taip pat su niekuo nesusitikinėja, nes pati taip pasirinko“, – sako jis.

„Ji ir vėl jaučiasi labai laiminga bei nejaučia, kad romantiniai santykiai jos gyvenimui atneštų pilnatvę. Bradas taip pat neturi nieko bendro su tuo, jog Angelina neturi antrosios pusės – paprasčiausiai pasimatymai jos nedomina“, – pridėjo šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų