• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pramogų pasaulyje netyla kalbos apie dainininkės Jennifer Lopez ir prodiuserio Beno Afflecko skyrybas. Sklandant kalboms, kad moteris siekia bet kokia kaina išsaugoti santuoką, vyras nusprendė popietę praleisti su buvusia žmona. 

Pramogų pasaulyje netyla kalbos apie dainininkės Jennifer Lopez ir prodiuserio Beno Afflecko skyrybas. Sklandant kalboms, kad moteris siekia bet kokia kaina išsaugoti santuoką, vyras nusprendė popietę praleisti su buvusia žmona. 

REKLAMA

J. Lopez antradienį, birželio 11-ąją, buvo nufotografuota „Sephora“ parduotuvėje Beverli Hilse, Kalifornijoje. Čia ji apsipirkinėjo kartu su savo šešiolikmete Emme. 

Moteris atrodė geros nuotaikos, sustojo pabendrauti ir nusifotografuoti su gerbėjais visame judriame prekybos centre, skelbia portalas „Mirror“. 

54-erių dainininkė vilkėjo baltus marškinius, platėjančius džinsus ir avėjo aukštakulnius. Ji pasipuošė raudona „Hermes“ rankine, akiniais nuo saulės, ant piršto buvo pastebėtas ir vestuvinis žiedas. 

Emme, kuri yra brolio Makso dvynė, vilkėjo mėlynus marškinėlius, šortus ir sandalus su kojinėmis. 

Tuo tarpu B. Affleckas šią popietę nusprendė praleisti su buvusia žmona Jennifer Garner. Jiedu buvo pastebėti netoli moters namų. 

REKLAMA
REKLAMA

51-erių vyras vilkėjo bordo spalvos marškinėlius, džinsus ir sportinius batelius, ant rankos taip pat mūvėjo vestuvinį žiedą. 

REKLAMA

Buvę sutuoktiniai nuvežė savo 12-metį sūnų Samuelį į mokyklą paskutinę dieną prieš vasaros atostogas. 

B. Affleckas laikėsi stoiško veido, eidamas su J. Garner, su kuria buvo susituokęs nuo 2005 iki 2018 metų.

Buvę sutuoktiniai turi dar dvejus bendrus vaikus – 18-metę Violetą ir 15-metę Serafiną.

B. Affleckas ir J. Lopez pastarąjį kartą buvo pastebėti kartu savo bendrame 60 mln. dolerių vertės Beverli Hilso dvare savaitgalį, kurį, kaip skelbiama, nusprendė parduoti

REKLAMA
REKLAMA

Jennifer Lopez turi priekaištų

Teigiama, kad J. Lopez nepatinka dažni Beno ir jo buvusios susitikimai.

„Visi žino, kad Benas ir Jen po skyrybų išliko labai artimi. Benas pasipasakoja jai apie viską, net apie savo problemas su J. Lopez“, – tikino informatorius. 

Šaltinis taip pat teigė, kad J. Lopez yra nusiminusi dėl to, kad Benas kreipiasi į buvusią žmoną patarimų ir emocinės paramos. Pasak informatoriaus, Jennifer nenori, kad vyro buvusioji būtų įtraukta į jų santykius. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Siekia išsaugoti santuoką 

Vienas šaltinis „In Touch“ sakė, kad Benas jau išsikraustė iš jų šeimos namų, o Jennifer vis buvo pastebima be savo vyro, todėl pasipylė teiginiai, kad jiedu ruošiasi skyryboms.

Pastaruoju metu J. Lopez nemažai laiko praleido Niujorke – čia filmavosi kino juostoje „Kiss of the Spiderwoman“, pristatinėjo savo filmą „Atlas“, dalyvavo „Met Gala“ pokylyje.  B. Afflecko kartu su ja nebuvo.

Tačiau neseniai Jennifer atšaukė visą savo 2024 m. vasaros turą.

„Man visiškai skauda širdį ir esu sugniuždyta dėl to, kad jus nuvyliau, – rašoma  J. Lopez pareiškime jos oficialiame turo puslapyje. – Žinokite, kad nebūčiau to padariusi, jei nemanyčiau, kad tai yra absoliučiai būtina. Pažadu, kad atsilyginsiu jums ir mes visi vėl būsime kartu.“

Bilietų pardavimai į jos daug triukšmo sukėlusį turą buvo pasiekę 78 proc. 

Teigiama, kad J. Lopez savo santuoką su B. Afflecku iškėlė aukščiau už karjerą. Manoma, kad žvaigždė atšaukė savo gastroles, kad išsaugotų santuoką su vyru.

Paprasčiauisa sąntykių krizė. Atrodo, nervina, durnas, su kuo aš susidėjau. O paskui praeina, galvoji, fu....kaip gerai, kad nepraradau. Taip visose gyvenimo sferose būna. Pastebėjau. Pabėgti visada lengviausia. Bet tada neišmokstam svarbių pamokų. Jei yra nors lašelis abejonių, reikia laikytis.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų