• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pramogų pasaulyje netyla kalbos apie dainininkės Jennifer Lopez ir prodiuserio Beno Afflecko skyrybas. Teigiama, kad moteris daro viską, jog ši santuoka būtų išsaugota. 

Pramogų pasaulyje netyla kalbos apie dainininkės Jennifer Lopez ir prodiuserio Beno Afflecko skyrybas. Teigiama, kad moteris daro viską, jog ši santuoka būtų išsaugota. 

REKLAMA

Vienas šaltinis „In Touch“ sakė, kad Benas jau išsikraustė iš jų šeimos namų, o Jennifer vis buvo pastebima be savo vyro, todėl pasipylė teiginiai, kad jiedu ruošiasi skyryboms.

Pastaruoju metu J. Lopez nemažai laiko praleido Niujorke – čia filmavosi kino juostoje „Kiss of the Spiderwoman“, pristatinėjo savo filmą „Atlas“, dalyvavo „Met Gala“ pokylyje.  B. Afflecko kartu su ja nebuvo.

Tačiau neseniai Jennifer atšaukė visą savo 2024 m. vasaros turą.

„Man visiškai skauda širdį ir esu sugniuždyta dėl to, kad jus nuvyliau, – rašoma  J. Lopez pareiškime jos oficialiame turo puslapyje. – Žinokite, kad nebūčiau to padariusi, jei nemanyčiau, kad tai yra absoliučiai būtina. Pažadu, kad atsilyginsiu jums ir mes visi vėl būsime kartu.“

REKLAMA
REKLAMA

Bilietų pardavimai į jos daug triukšmo sukėlusį turą buvo pasiekę 78 proc. 

Teigiama, kad J. Lopez savo santuoką su B. Afflecku iškėlė aukščiau už karjerą. Manoma, kad žvaigždė atšaukė savo gastroles, kad išsaugotų santuoką su vyru.

REKLAMA

„Daily Mail“ žurnalistė Alison Boshoff sakė: „Pasikalbėjus su daugeliu šaltinių, tapo aišku, kad problema slypi ne J-Lo darbo entuziazmo trūkume, o jos dvejus metus trunkančioje santuokoje su aktoriumi Benu Afflecku. Ji atšaukė gastroles, taip bandydama išsaugoti jų santuoka.“

Be to, ima aiškėti, kad kad neramumus šeimoje kursto ir buvusi vyro mylimoji

Kaip skelbia portalas „Express“, J. Lopez neseniai pasiuntė žinią buvusiai jos dabartinio vyro B. Afflecko žmonai Jennifer Garner.

REKLAMA
REKLAMA

Moteris paprašė jos laikytis atokiau nuo sutuoktinių sklandant skyrybų gandams ir didėjant santuokinėms bėdoms. 

Jennifer Lopez turi priekaištų

Teigiama, kad J. Lopez nepatinka dažni Beno ir jo buvusios susitikimai. 

„Visi žino, kad Benas ir Jen po skyrybų išliko labai artimi. Benas pasipasakoja jai apie viską, net apie savo problemas su J. Lopez“, – tikino informatorius. 

Šaltinis taip pat teigė, kad J. Lopez yra nusiminusi dėl to, kad Benas kreipiasi į buvusią žmoną patarimų ir emocinės paramos. Pasak informatoriaus, Jennifer nenori, kad vyro buvusioji būtų įtraukta į jų santykius. 

Jeigu vyras tikrai myli moterį,tai nė buvusios,nei esamos nei dar kitos jų neišskirs!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų