Jennifer Lopez ir Benas Affleckas patvirtino savo santykius: kartu žengė raudonu kilimu

Aktorių pora Benas Affleckas ir Jennifer Lopez pirmą kartą pasirodė viešumoje nuo tada, kai patvirtino, kad vėl yra kartu. Pora kartu žengė raudonu kilimu Venecijos filmų festivalyje. 

6

Festivalyje įvyko filmo „The Last Duel“, kuriame Affleckas atlieka pagrindinį vaidmenį premjera. Kartu su juo šiame filme vaidina tokios žvaigždės kaip Mattas Damonas ir Jodie Comer. 

Jennifer vilkėjo kreminės spalvos suknelę gilia iškirpte ir skeltuku virš kelio. Benas Affleckas renginyje pasirodė su fraku. 

Pora ant raudonojo kilimo nevengė rodyti šiltų jausmų, laikėsi už rankų, vieną akimirką Affleckas pastebėtas kažką šnabždantis Lopez į ausį. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jennifer Lopez ir Benas Affleckas kartu debiutavo ant raudonojo kilimo

Primename, kad gandai apie vėl įsiplieskusį Lopez ir Afflecko romaną pasitvirtino liepos pabaigoje. 

Socialiniuose tinkluose atlikėja pasidalijo kadrais iš savo 52-ojo gimtadienio, o juose – karštas bučinys su buvusiu mylimuoju.

Primename, kad Jennifer ir Benas dar 2002-aisiais buvo paskelbę apie sužadėtuves, tačiau 2004-aisiais pranešė, jog suka skirtingais keliais.

Kalbama, kad moteris net nusipirko 15 tūkstančių dolerių kainavusią suknelę iš dizainerės Veros Wang. „Bennifer“ nutrūko vos dvi dienos iki numatytos santuokos ceremonijos datos. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų