Jenner turi gerą naujieną europiečiams: gerbėjai negali atsidžiaugti

Visame pasaulyje puikiai žinoma milijardierė Kylie Jenner, kuriai vos 22-eji, turi puikią naujieną savo gerbėjams. Kiek daugiau nei prieš 4-erius metus ji išleido pirmuosius savo kosmetikos „Kylie“ lupdažių rinkinius, kuriuos išpirko vos per kelias minutes. Didelis susidomėjimas tęsėsi metai iš metų. Dabar garsi moteris pardavinėja ne tik lūpdažius, bet ir šešėlius, pudrą bei kitas kosmetikos priemones.

6

Tiesa, šią kosmetiką buvo galima įsigyti internetinėje platformoje ar parduotuvėse, kurios yra už Europos ribų.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jenner turi gerą naujieną europiečiams: gerbėjai negali atsidžiaugti

Šį kartą Kylie nustebino ir europiečius, kuriems pranešė svarbią naujieną: „Man labai malonu pristatyti „Kylie“ į Europą. Pradėsime prekiauti „Douglas“ parduotuvėse nuo 2020 metų pavasario.Būkite nusiteikia daugiau.“

Sužinoję gerbėjai šią naujieną, negalėjo patikėti, kad tai tiesa. Jie teigė, kad jau seniausiai tai padaryti reikėjo ir labai džiaugėsi, kad galės savo mėgstamą kosmetiką įsigyti fizinėse parduotuvėse.

Tiesa, kad jai puikiai sekasi prekyba ir rodo jos itin prašmatnus ofisas.

Milijardierės ofisas išties atima žadą. Čia ne tik daugybė erdvių visiems gyvenimo atvejams, bet ir sukurtas įspūdingas stilius – visur dominuoja rožinė spalva. Sunku patikėti, bet mergina ofise turi netgi specialiai jai sukurtų rožinių „M&Ms“ saldainių, ant kurių išraižytas jos pačios veidas.

Tiesa, tai – dar ne viskas. Visame ofise iškabinta daugybė neoninių ženklų, kėdės puoštos kailiais, čia yra speciali šampano mašina, daugybė užkandžių ir gėrimų, fotosesijoms skirta patalpa, dušas, specialūs vizažo kabinetai ir netgi kambarys jos dukrelei – atrodo, kad K. Jenner išties turi viską.

Netrukus po to, kai K. Jenner paviešino šį vaizdo įrašą savo „YouTube“ kanale, internautai tiesiog ėmė šėlti.

„Kylie yra be galo turtinga“, „Peržiūrėjau Kylie Jenner ofiso vaizdo įrašą ir supratau, kad jis yra didesnis už „Wal-Mart“, „Mano jaunėlė sesė pasakė, kad peržiūrėjusi Kylie ofiso turą ji ėmė domėtis, ar ji nesamdo žmonių“, „Kylie Jenner ofiso turas man priminė, koks esu vargšas ir koks turtingas norėčiau būti“, „Peržiūrėjau Kylie ofiso turą… supratau, kad turiu labai daug darbo“, – rašė internautai.

Visą K. Jenner ofiso turą galite pamatyti čia:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų