Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
37
Justė Arlauskaitė–Jazzu (tv3.lt fotomontažas)

Paskelbus muzikos apdovanojimų M.A.M.A. nominantus, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu buvo nominuota net keturis kartus. Naujienų portalo tv3.lt kalbinta moteris sakė, esanti sujaudinta šio įvertinimo ir prabilo apie sėkmę. 

37

Paskelbus muzikos apdovanojimų M.A.M.A. nominantus, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu buvo nominuota net keturis kartus. Naujienų portalo tv3.lt kalbinta moteris sakė, esanti sujaudinta šio įvertinimo ir prabilo apie sėkmę. 

REKLAMA

Moteris nesitikėjo būti nominuota keturiose kategorijos: „Tikrai nesitikėjau. Man taip atrodė, kad daug koncertavau, su tuo sutinku, bet tai – mano darbas.“

Tiesa, atlikėjos daina „Vasara“ taip pat buvo pastebėta, ji nominuota net du kartus: „Šios nominacijos nebuvo siurprizas. Išleidau gerą dainą. Manau, kad klausomiausia daina šią vasarą buvo „Kunigunda“. Visos kitos nominacijos buvo tikrai staigmenos.“

REKLAMA

Jazzu šypteli ir prisipažįsta, ji - labai savikritiška: „Atrodo, kad nieko dažnai nepadarau. M.A.M.A – labai geras priminimas, kad aš tikrai dirbu. Tenka sustoti ir pagalvoti apie tai, nes aš iš tų žmonių, kurie galvoja, kad nuolat per mažai daro.“ 

Moteris prisipažįsta, kad praėjusieji metai buvo sudėtingi: „Sunku buvo. Vasaros buvo intensyvios, o šiaip tikrai tų koncertų buvo mažai. Buvo tokia ironiška situacija: aš pakoncertavau vienoje arenoje, o po savaitės prasidėjo pandemija. Buvo tikrai labai „nefaina“. Tikrai manau, jog mano rengiami koncertai neša didelę riziką, bet jie labai laiku ir labai jų laukiu.“ 

Viena garsiausių šalies dainininkių Justė Arlauskaitė-Jazzu gruodį Palangos koncertų salėje surengė nemažą koncertą, į kurį, laikantis visų saugumo reikalavimų, atvyko pilnutėlė koncertų salė gerbėjų. Griežti saugumo reikalavimai nesutrukdė publikai puikiai praleisti vakaro, o dainininkė džiaugėsi, kad susirinkusios publikos šypsenas po kaukėmis išdavė švytinčios akys.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt atlikėjos pasiteiravus, ką ji mano apie intensyvesnes Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) patikras, atlikėja sakė, kad tik prastai renginį organizuojantys žmonės neturi tokios patikros koncertuose.

„Mano koncertuose galimybių pasus tikrino nuo jų atsiradimo pradžios. Aš dėl to problemos tame nematau. Manau, kad jei anksčiau kai kurių atlikėjų koncertuose galimybių pasų netikrindavo, tai čia yra prastas organizavimas. Pas mane koncertuose viskas vyksta pagal tvarką ir žmonės ateina valandą ar pusantros valandos anksčiau, kai yra atidaromos durys. Žmonės, kurie yra sąmoningi, supranta, kokioje realybėje mes gyvename.

Reikėtų kiekvienam pradėti nuo savęs ir nesižvalgyti į kitus. Jei norite eiti į koncertus – skiepykitės, turėkite galimybių pasą ir taip turėsime patvirtinimą, kad galime dalyvauti visuomeniniame gyvenime“, – savo nuomonę išreiškia dainininkė.

„Mano koncertuose tiek organizatoriai, tiek žmonės labai atsakingai žiūri į reikalavimus. Prieš Palangos koncertą, kaip vėliau pasakė mano vadybininkai, buvo atėjęs patikrinimas – buvo žiūrima, ar žmonės salėje dėvi kaukes. Ir jie išėjo lygiai po 30 sekundžių, todėl kad pažeidimų dėl kaukių nebuvo pamatyta. Dabar daugiausia dirbu su organizatoriais „Bravo events“, todėl žinau, kad ir scenoje, ir užkulisiuose mes reikalavimų laikomės 120 procentų. Ir savo koncertų metu aš raginu žmones, kad jie nepasiduotų euforijai ir nenusiimtų kaukių, nes korona yra labai baisi liga. Tą sakau iš patirties“, – dalinasi ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų