Jaunieji operos solistai siunčia muzikinį Tėvo dienos sveikinimą: įvertinkite patys

Pirmąjį birželio sekmadienį jaunieji operos solistai, susibūrę į grupę „Il Senso“, ragina nepamiršti pasveikinti tėčių bei padėkoti jiems už tvirtą ramstį gyvenime.

11

Muzikinio kolektyvo „Il Senso” (liet. – „Prasmė”) nariai Ieva Barbora Juozapaitytė, Indrė Anankaitė, Laimonas Bendaravičius, Kasparas Damulis Tėvo dienos proga dovanoja širdžiai mielą Albert Hammond kūrinį ,,Dėkoju Tau, gyvenime", kuriam lietuvišką teksto versiją parašė legendinis dainininkas Stasys Povilaitis.

Kolektyvas šia proga Valdovų rūmų didžiojoje menėje nusifilmavo vaizdo klipe drauge su pianiste Nijole Baranauskaite-Matukoniene.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva Juozapaitytė su kolegomis siunčia muzikinį Tėvo dienos sveikinimą

Pasak jaunųjų scenos meistrų, pirmąjį birželio sekmadienį pasveikinkime savo tėvelius, kurie, dažnai pamiršę pasirūpinti savimi, dovanoja savo gyvenimą mums, savo vaikams.

„Valdovų rūmų sienos mums primena mūsų protėvių didybę ir stiprybę, kurią paveldėjo ir mūsų tėvai, tapę mūsų tvirtovėmis ir mūrais, už kurių jaučiamės saugūs ir mylimi, – sako operos solistė, „Il Senso“ narė I. Juozapaitytė. – Esame labai dėkingi savo tėvams, kad mums davė tokią didelę dovaną – nuostabų gyvenimą, kuriuo galime kasdien džiaugtis.“

Už kūrybinį bendradarbiavimą grupės nariai norėtų padėkoti garso režisieriui Kristijonui Noreikai ir vaizdo klipo kūrėjui Andriui Švitrai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų