Jankauskaitės dovana gerbėjams: kaskart apsiašaroju

Jau šį penktadienį, sausio 31 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje susiburs Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždės. Visa žanrų paletė nušvis ir ant ceremonijos scenos. Šou organizatoriai skelbia, kad susirinkusieji arenoje gyvai ir vakarosiantys su TV3 televizija, renginyje išvys ir Ingą Jankauskaitę bei Saulių Prūsaitį.

26

Inga ceremonijoje atliks vieną naujausių ir emociškai stipriausių savo kūrinių, rašoma pranešime spaudai.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Artėja M.A.M.A apdovanojimai: ant scenos pasirodys ir Inga Jankauskaitė, ir Saulius Prūsaitis

„Daina „Tau ir man“ – gimusi vienu įkvėpimu, tarsi padiktuota. Tikra ir taikli, aiški ir skaidri, šilta ir jautri, kaip mylimojo glėbys. Ir aš jaudinuos! – atvirai sako I. Jankauskaitė. – Ir nors tai neišvengiama bet kokioje premjeroje, tačiau ši daina man tokia svarbi, jog kol kas nepavyksta padainuoti neapsiašarojus. Bet laibūnie! Man ji – gražiausia, ką esu sukūrusi.“

Inga džiaugiasi, kad ypač aktyvius savo karjeroje muzikinius metus ji tęsia kaip tik taip – pristatydama premjerą M.A.M.A apdovanojimuose.

„O M.A.M.A apdovanojimai – tai tokia Lietuvos muzikinio pasaulio motininė plokštė, kad, nėra ko koketuoti, jaučiuosi kaip prieš rimtą egzaminą!“ – teigia I. Jankauskaitė.

Jai pritaria ir dainų autorius, atlikėjas ir M.A.M.A 2019 nominantas Saulius Prūsaitis: apdovanojimai yra svarbus įvykis, verčiantis artistus rimtai pasiruošti.

Saulius ta proga paruošė „superhitų supermiksą“, kurį ant scenos atliks su visu savo kolektyvu. Nereikia abejoti – dėmesio vertas bus ir ekstravagantiškosios žvaigždės įvaizdis.

„Medžiagą parsivežiau iš pragaro, angelai siuvo, viskas specialiai M.A.M.A, – juokiasi S. Prūsaitis, paklaustas apie šventei skirtą naują sceninį kostiumą. – Tiesiog aš nepamenu, kada M.A.M.A dalyvavome paskutinį kartą – šiek tiek praėjo laiko. O tai yra renginys, kuriam reikia ruoštis. Nenoriu perdaug pasakoti, kaip tam ruošiamės. Tačiau galiu pasakyti, kad mes užbaigsime vakarą, tad tiek organizatoriai, tiek mes išties pasiruošime, kad būtų įspūdinga.“

Apdovanojimų M.A.M.A 2019 muzikinėje programoje – ir „Daddy was a Milkman“ su „Brainstorm“ žvaigžde Renaru Kauperiu, „Biplan“ su Karina Krysko, „G&G Sindikatas“, „Lilas ir Innomine“ bei Evgenya Redko, Giedrė, Jurijus, Natalija Bunkė, Mantas Jankavičius, „Pikaso“ ir kiti.

REKLAMA

Muzikantai, atlikėjai, nominantai ir svarbūs svečiai žengs „Kia raudonuoju kilimu“, o jų kelią nušvies stilingo ir galingo kelių žvėries – modelio „Stinger“ šviesos. Patekti ant raudonojo kilimo turės progą ir M.A.M.A klasė – ukmergiškiai gimnazistai, laimėję šio renginio bilietus ir išskirtinę progą pasidairyti po didžiausio metų muzikos renginio užkulisius.

Arenos salėje žvaigždės įsitaisys prie stalelių. Iškilmingoji ceremonija prasidės 19.30 val. Apdovanojimus tiesiogiai transliuos TV3 televizija. Renginį ves Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis, o jiems asistuos iš gausių M.A.M.A gerbėjų gretų praėjusią savaitę išrinktos dvi entuziastingos dvynės – Dovilė ir Živilė Kurauskaitės.


Rašyti komentarą...
T
Tai taip
2020-01-28 17:55:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemanau , kad dainas gali kurti bet kas. Tam reikia gero ir specialaus išsilavinimo. Keista labai...
Atsakyti
-1

t
tikra tiesa
2020-01-28 17:17:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal renginius ir moka Jankauskaite vesti, bet aktore is jos nekokia, o jei saziningai, tai tragiskai vaidina, beda bedele.
Atsakyti
-3

V
Viedma
2020-01-28 19:40:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam cia sita idomi..
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų