Baigėsi 3-ioji „Eurovizijos“ atranka: paaiškėjo, kas su Pilvelyte tęs kovą toliau

Šį šeštadienio vakarą prie televizorių ekranų muzikos mylėtojus patraukė trečioji nacionalinė „Eurovizijos“ atranka, kuri sostinėje buvo nufilmuota dar antradienio vakarą.

92

Šįkart čia pasirodė ir daugybė žinomų veidų bei atlikėjų.

(92 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prasidėjo 3-ioji „Eurovizijos“ atranka: scenoje žinomi veidai bei 12-tą kartą sėkmę bandanti Pilvelytė

Šių metų „Eurovizijos“ atrankų vedėjai – Gabrielė Martirosian ir Giedrius Masalskis, o užkulisiuose atlikėjus kalbina dainininkė, kuri ir pati išbandė jėgas „Eurovizijoje“, Ieva Zasimauskaitė.

Trečiojoje atrankoje dalyvavo šie atlikėjai: The Backs, Bernardas (Bernardas Garbačiauskas), Justina Žukauskaitė, Rokas Povilius, KaYra, Lukas Bartaška, Evgenya Redko, Ruslanas Kirilkinas, Nombeko Auguste, Vitalijus Špokaitis (Dominykas Vaitiekūnas), Aistė Pilvelytė bei The Roop.

Daugiausiai balsų komisija šioje atidavė „The Roop“, E. Redko ir A. Pilvelytei, mažiausiai – L. Bartaškai ir Bernardui.

Žiūrovai geriausiai įvertino „The Roop“, A. Pilvelytę ir Kayrą. Prasčiausiai – V. Špokaitį ir L. Bartašką.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad į kitą etapą keliauja: „The Roop“, A. Pilvelytė, Kayra, E. Redko, R. Povilius, „The Backs“.

Kaip tiksliai pasiskirstė komisijos, žiūrovų bei bendri balai, galite pamatyti apačioje esančioje nuotraukų galerijoje.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 3-iosios „Eurovizijos“ atrankos rezultatai

Trečiosios atrankos komisijos kėdes užėmė Ramūnas Zilnys, Vaidas Stackevičius, Jievaras Jasinskis, Leonas Somovas bei Monika Linkytė.

Įdomu tai, kad šiais metais komisijos nariai atlikėjų pasirodymus stebėjo ne iš pagrindinės salės, kaip anais metais, o per televizorių, atskirame kambaryje.

Pirmosios ant scenos žengė  merginos „The Backs“, kurios atliko dainą „Fully“. Merginų grupė pasirodymą pradėjo akinančioje tamsoje. Juodai pasipuošusios merginos atliko itin lyrišką dainą. 4 merginos – 4 skirtingi balso tembrai, kurie sužavėjo publiką.

Merginos savo kūriniu užkūrė tokią energiją, kad, rodos jau viena koja yra finale. Kalbėdamos su I. Zasimauskaite jos atviravo, kad labai norėtų, kad tai būtų tiesa.

REKLAMA

Šia daina jos skatina žmones išsilaisvinti iš tokių žodžių, kaip „negaliu“ar  „neverta“.

Antrasis ant scenos žengė B. Garbačiauskas, kuris dainavo dainą „Dad, don’t be mad at me“. Šio pasirodymo metu akys krypo ne tik į atlikėją, bet ir į dekoracijas, kurių pasirodymo metu buvo gausu.

Dainoje Bernardas prašė tėčio, kad šis ant jo nepyktų. Po pasirodymo publika negailėjo aplodismentų.

I. Zasimauskaitė po pasirodymo paklausė, kodėl jis pasirinko dainą, kuri yra būtent apie tėvą ir meilę. Anot atlikėjo, jis parašė dainą iš savo tėvų perspektyvos. Vėliau atlikėjas pasakojo, kad ne vienas atlikėjas šią dainą norėjo padainuoti vietoje jo, tačiau Bernardas griežtai tokių pasiūlymų atsisakydavo: „Daina yra kaip vaikai. Juos labai sunku paleisti, todėl atsisakiau.“

3-ioji pasirodė J. Žukauskaitė su daina „Breathe in“. Savo daina ji priminė, kad niekada nereikia pasiduoti, nekaltinti savęs – reikia pasitikėti savo jėgomis. Moteris pasipuošė raudona spalva, kuri simbolizuoja ryžtą bei pasitikėjimą.

Tiesa, tai jau ne pirmas kartas, kuomet ji pasirodo „Eurovizijoje“. Ji tikino, kad anksčiau jai nepasisekė todėl, kad nemokėjo planuoti laiko, o dabar labai tikisi, kad viskas bus kitaip.

4-asis – R. Povilius su smagia daina „Vilnius calling“. Atlikėjas tikisi, kad su šia daina jam pavyktų pasiekti tokių aukštumų, kaip pavyko „LT United“, kurie 2006-aisiais „Eurovizijoje“ užėmė 6-tą vietą.Tiesa, lyginat Roko dainą su „LT United“, ši nebuvo atliekama it skanduotė. 

Jo atliekama daina – apie „Eurovizijos“  komentatorių. Šiame konkurse ji išsiskyrė, nes ji nebuvo apie meilę, laimę ar kitus jausmus. Ji – apie žmogų, kuris komentuoja šį konkursą. Rokas siekė parodyti Europai, ką jis mano apie projektą, bei pasakyti pasauliui, kad Lietuvai skaudu, kad šiai vis nepavyksta pasiekti aukštų rezultatų.

REKLAMA

Po šio ketverto komisijos žiuri išsakė savo nuomonę. R. Zilnys negailėjo kritikos strėlių pirmajam pasirodymui. Anot jo, merginos The Backs priminė 4 našlės. Antrajam pasirodymui jis irgi negailėjo kritikos – sakė, kad šis konkursas nėra vieta, kurioje reikia skųstis.

L. Somovas sakė, kad pirmasis merginų pasirodymas techniškai atliktas gerai, tačiau reikėtų išgryninti vokalą. Juokais kalbėdamas apie 2-ąjį pasirodymą jis svarstė, kad nežino, kas labiau įsiminė: ar atlikėjas, ar medis, kuris buvo šalia jo. Apie Justinos pasirodymą Leonas sakė: „Patiko balso tembras – išskirtinis. Sekančiam kartui reikėtų patobulinti emociją.“

Tačiau kalbėdamas apie visą pasirodžiusį ketvertuką, jis teigė, kad bendras vaizdas neatrodo itin gerai.

Šiems komentarams pritarė ir Monika Linkytė, tačiau jai labiausiai patiko Roko daina.

J. Jasinskis teigė, kad vokaliai pasirodymai jo neįtikino, tačiau Bernardo istorija pasirodė tikriausia. Kalbėdamas apie balso tembrą, jis negailėjo pagyrų Justinai, tačiau pats atlikimas jam neįsiminė.

Po komisijos komentarų ant scenos žengė 5-oji – KaYra (Kristina Radžiukynaitė) su daina „Alligator“. Ji publiką pradžiugino ne tik smagia daina, bet ir pačiu pasirodymu. Drauge su šokėjomis buvo pasipuošusi rožinės spalvos kostiumu, o prieš kameras žaismingai darė įvairias grimasas. Jos pasirodymas buvo visiškai kitoks, nei ankstesnių konkurentų. Scenoje netrūko geros nuotaikos bei ryškių spalvų.

6-asis – L. Bartaška, kuris atliko „Where is that change?“ dainą. Pasirodymo metu jis apsirengė klasikiniu stiliumi, o daina buvo itin lyriška. 

7-oji – E. Redko „What about us“. Šis pasirodymas, rodos, nepaliko abejingų. Buvusi Lilo ir Innomine pritariančioji vokalistė pakerėjo publiką. Jos pasirodymo metu netrūko elektroninės muzikos elementų.

REKLAMA

Ji teigė, kad Lilas ir Innomine davė labai daug, tačiau pasirodymas televizijoje – naujas potyris.

8-asis, po 4-erių metų pertraukos, konkurso atrankoje pasirodė R. Kirilkinas. Įgavęs daugiau pasitikėjimo, jis vėl nustebino žiūrovus. Akį traukė ne tik ryškios šviesos, bet ir atlikėjo apranga. Vyras buvo pasipuošęs blizgiu švarku bei odinėmis kelnėmis.

Kalbėdamas su I. Zasimauskaite jis teigė, kad jo daina turi aiškią žinutę. Jis tiki, kad kiekvienas yra karys.

Po šių pasirodymų, žiuri vėl išsakė, ką galvoja. R. Zilnys teigė, kad 5-oji daina jau kvepia „Eurovizija“. Anot vyro, jam patiko abejinga atlikėjos veido išraiška – jis neturėjo prie ko prikibti. 6-asis pasirodymas sudarė tokį įspūdį, kad atlikėjas, neva, susilažino su draugais ir teigė, kad atrankos metu 70 proc. dainos nepataikys į natą. R. Zilnio nuomone, šiai dainai  „Eurovizijoje“ nėra vietos: „Tai – ne toks pasirodymas, kurį rodys jis savo anūkams“. 

O štai E. Redko komisijos narys pagyrų negailėjo: „Daina labai neblogai atspindi dabartines skambesio madas. Evgenya puikiai atrodo scenoje.“

R. Kirilkino pasirodymas jam priminė 2011 metų „Eurovizijos“ pasirodymus. R. Zilnys, kad ši daina turėtų labiausiai patikti žmonėms, kurie mėgsta disko kamuolius ir panašų stilių.

Vėliau ant scenos žengė Augustė su daina „Reikia man“. Mergina nuo pat pirmųjų dainos akordų išjudino publiką. Ji atliko dainą lietuviškai, o muzikos melodija tarsi kvietė publiką šokti drauge su ja.

Sekantis po Augustės buvo V. Špokaitis (D. Vaitiekūnas) „Nemušk savęs“. Jo pasirodymas publiką itin prajuokino. Jis pradėjo pasirodymą vaidindamas, kad nežino, kur jam reikia stovėti. 

Po smagaus bei linksmo Dominyko pasirodymo, atėjo metas ilgai lauktam A. Pilvelytės „Everlastingly“ pasirodymui. Aistė „Euorivizijos“ atrankose pasirodo jau 12 kartą. Aistė teigė, kad gyvenimas nemėgsta silpnų žmonių, todėl ji čia sugrįžo ir vėl. 

REKLAMA

Paskutinį pasirodymą atliko „The Roop“. Grupė teigė, kad šios dainos skleidžiama žinutė yra apie tai, kad žmonės nebūtų linkę nepagrįstai savęs nuvertinti.

Po paskutiniojo pasirodymo žiuri ir vėl išsakė savo nuomonę. Apibendrinant komisijos nuomonę, daugiausiai simpatijų gavo „The Roop“. O štai A. Pilvelytės pasirodymas labiausiai panašėjo į tokį, kokio reikia „Eurovizijai“.


Rašyti komentarą...
V
Vb
2020-01-27 00:19:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pilvelytės daina kaip daina,bet suknelė kur viskas kiaurai švietė,tai sakyčiau vulgaroka...
Atsakyti
0

J
Jo
2020-01-27 00:25:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
A
Atrankose visų pirma turėtų būti gerai kvalifikuoti teisėjai,o dabar vieni nevykėliai.Tai tik pinigų švaistymas, atlikėja verta nulio.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų