J. Smoriginas: užsiauginus talentą – galima ir apsinuoginti

„Tegul žmonės meta į mane akmenį, jei jiems nepatinka, kad aš viešai apsinuoginau, ir dar tokiame amžiuje. Prieš tai aš išpopuliarinau save ir savo talentą, o užsiauginus talentą – galima ir apsinuoginti“, – įsitikinęs baletmeisteris Jurijus Smoriginas, kurio apsinuoginimą TV3 laidos „Nuodėmių dešimtukas“ žiūrovai išrinko labiausiai šokiruojančiu. Pikantiškas Lietuvos garsenybių, nusimetusių drabužius, dešimtukas – jau šįvakar, spalio 19-ąją, 17.10 val. per TV3.

Tūkstančiai TV3 žiūrovų televizijos internetiniame puslapyje pareiškė savo nuomonę išrikiuodami skandalingiausiai apsinuoginusias garsenybes. Nors pretendentų gretose buvo aštuonios žavios moterys ir seksualių merginų grupė, projekto „Šok su manimi“ komisijos pirmininkas, humoro šou „Stebuklų šalis“ vedėjas J. Smoriginas buvo nepranokstamas.

Kaip tik jis TV3 rodytame realybės šou „Aistrų pakrantė“ nusimetė chalatą, nuogut nuogutėlis nėrė į vandenį, o išlipęs tik ranka prisidengė savo vyrišką pasididžiavimą ir spruko į viešbutį.

„Lietuvos žmonės žino, kad Jurijus Smoriginas yra ne tik nuogas, bet ir talentingas!“ – šįvakar TV3 eteryje šypsosis baleto meistras. Tiesa, apie karjerą vos pradedančias ir iš karto iki apatinių ar net nuogai išsirengiančias merginas J. Smoriginas turi griežtą nuomonę: „Jų galvelėse nedaug smegenų. Visų pirma reikia parodyti, ko esi vertas, o tik paskui demonstruoti nuogumą.“

REKLAMA

Itin atvirose fotosesijose žurnalams ir jų viršeliams nusifotografavusios – sekso eksperte tituluojama Milda Bartašiūnaitė, tuo metu ištekėjusi Agnė Jagelavičiūtė ir dainininkė Irūna Puzaraitė; tikrą skandalą atviromis nuotraukomis kadaise sukėlusios grupės „Mango“ merginos ir dainininkės karjerą pradedanti, tuomet – dar būsima Seimo narė Donalda Meiželytė; vyrų žurnalams pozavusios – dainininkė Kristina Ivanova ir buvusi milijonieriaus Laimučio Pinkevičiaus žmona Asta Valentaitė; visiškai nuoga jaunystėje nežinomam fotografui kilimo fone pozavusi krepšininko Simo Jasaičio sužadėtinė Oksana Pikul, šokdama erotinį šokį publikai liemenėlę benusimetanti burleskos šokėja Eglija Vaitkevičė-Fergie – kuri iš šių žinomų damų, elito ponių ir dainininkių tapo rimčiausia konkurente J. Smoriginui?

Skandalingiausiai apsinuoginusių Lietuvos garsenybių dešimtukas – jau šįvakar 17.10 val. laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ per TV3.


Rašyti komentarą...
p
pf...
2012-10-26 06:41:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
man tai juokingiausia kai jis kritikuoja kitu isvaizdas,pats atrodydamas zymiai baisiau uz kitus...plikas,storas apgamuotas..ziauriai apsileido smoriginas per savo ta slove..baisu kai balerunas sitaip apleidzia savo kuna..atrodo kaip nuplikes meitelis :D
Atsakyti
0

s
smoriginas
2012-10-19 12:44:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaidosas
Atsakyti
-1

d
danutė
2012-10-19 13:36:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu, baidyklė. Nieko daugiau apie ji negaliu pasakyti. Ne tik isvaizda bjaurus, bet ir vidumi.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų