REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„The Ball & Chain“ –  tai be jokių prodiuserių pagalbos, be jokio besaikio troškimo būti populiariais ir turtingais, natūraliai susiformavęs Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio duetas, kuris po pusmečio intensyvių kūrybinių procesų pristato savo debiutinį albumą pavadintą taip pat – „The Ball & Chain“. Be to, gerbėjam iki 2011 m. lapkričio 11 d. tik internete atiduoda jį nemokamai.

REKLAMA
REKLAMA

„Mūsų bendroje kūryboje nėra vietos pataikavimams. Tai dainos, kurios gimsta natūraliai: gaminant maistą, važiuojant kelyje su vaikais prie jūros, vakarojant draugų namuose, miegamajame“, – sako Erica, – „Žinoma, po to mes tas dainas gliaudome studijoje, suteikiame joms turtingesnį skambesį, esant reikalui, prijungiame daugiau muzikantų. Tačiau, ką noriu pasakyti, kurti drauge pasiryžome, nes to norime abu. Ne kitaip.“

REKLAMA

Jau anksčiau savo muziką duetas-pora-šeima priskyrė miegamojo muzikos žanrui. Tad ir „The Ball & Chain“ debiutinis albumas bus pristatytas ne ką mažiau intymioje aplinkoje – vienoje didelėje lovoje menų fabrike „Loftas“ Vilniuje ir naujame klube pavadinimu „Gargaras“ Kaune.

Lapkričio 11 d. duetas pasirodys su grupe ant „Lofto“ scenos, kur jie įsirengs taip, kad jaustųsi lyg namie. O žiūrovai koncertą galės stebėti išgriuvę ant specialiai šiam koncertui sumontuotų lovų, čiužinių, kai kas – prie virtuvinio tipo staliukų ir pan. Taip pat daugiavietis miegamasis lapkričio 12 d. bus sukonstruotas ir „Gargare“.

REKLAMA
REKLAMA

„The Ball & Chain“ albumas buvo įrašinėjamas iš lėto. Albumo kūrybos darbai prasidėjo dar šeimos atostogų Kolumbijoje metu, o baigėsi tik dabar: „Kiekvienos dainos skambesys ilgai ieškotas ir surastas skirtingais keliais. Aš ir Erica su malonumu dreifuojame tarp penktojo, šeštojo ir septintojo praeito amžiaus dešimtmečių skambesio, tačiau albume išgryninome ir mūsų bendrą, kiek senamadišką“, – apie debiutinį savo ir žmonos albumą pasakoja daugybę valandų studijoje praleidęs Jurgis Didžiulis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„The Ball & Chain“ viršelį ir albumo plakatus viena žymiausių muzikantų porų Lietuvoje fotografavo ne užsakytoje studijoje, o taip pat intymioje ir jiems patiems artimoje aplinkoje – Jurgio Didžiulio močiutės namuose Teatro gatvėje, Vilniuje. Ten, beje, Jurgis kiek anksčiau leido savo viengungiškas dienas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų