• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Alos Pugačiovos vyras Maksimas Galkinas visai neseniai nustebino savo gerbėjus ir scenoje pasirodė kartu su sūnumi. Įvyko pirmasis jų debiutas, kuomet prancūziškai uždainavo tėtis su atžala.

13

Alos Pugačiovos vyras Maksimas Galkinas visai neseniai nustebino savo gerbėjus ir scenoje pasirodė kartu su sūnumi. Įvyko pirmasis jų debiutas, kuomet prancūziškai uždainavo tėtis su atžala.

REKLAMA

Sausio 1-ąją M. Galkinas gerbėjams padovanojo didelę dovaną ir kartu su sūnumi pasirodė muzikinėje programoje.

Jiedu pasirodė šeimų šou, kuriame žvaigždės varžosi ne tik talentais, bet ir komandiniame darbe su vaikais. Tiesa, specialioje laidoje sausio 1 dieną į sceną lipo ne tik konkurso dalyviai, bet ir kiti atlikėjai.

Daug dėmesio sulaukė Maksimo ir jo sūnaus duetas, kuomet uždainavo prancūziškai.

Pasibaigus pasirodymui, žiūrovai negalėjo sulaikyti plojimų ir sušuko „Bravo!“ Teisėjai buvo nustebinti, kaip gerai aštuonmetis Harry dainavo prancūzų kalba.

Naujienų portalas tv3.lt primena,  2011 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

REKLAMA
REKLAMA

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

REKLAMA

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo “, – dalijosi Galkinas.

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

REKLAMA
REKLAMA

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Alla dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų“, – žavėjosi komikas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų