Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Ala Pugačiova (nuotr. SCANPIX)

Sunku patikėti, kad balandį primadonai Alai Pugačiovai sukako 72 metai. Nepaisant amžiaus, dainininkė kiekvienais metais tik jaunėja ir stebina savo gerbėjus jaunatviška išvaizda.

5

Sunku patikėti, kad balandį primadonai Alai Pugačiovai sukako 72 metai. Nepaisant amžiaus, dainininkė kiekvienais metais tik jaunėja ir stebina savo gerbėjus jaunatviška išvaizda.

REKLAMA

Visai neseniai jos vyras M. Galkinas paviešino kadrą, kuriame įamžinta primadona. 

45 metų Maksimas Galkinas savo asmeniniame socialiniame tinkle paskelbė žmonos nuotrauką. Nuotraukoje Ala Pugačiova atrodo nuostabiai: stilingas kirpimas, trumpa odinė suknelė, kuri atidengė dailias jos kojas. Šoumenas dar kartą žavėjosi išrinktosios grožiu.

„Ala nemėgsta būti fotografuojama, bet veltui! Vos įtikinau“, – rašė vyras.

Nepaisant amžiaus, o dainininkei jau 72-eji, ji kiekvienais metais atrodo vis geriau. Jei anksčiau Rusijos scenos žvaigždė  mieliau dėvėjo chalatus ir ilgas be silueto sukneles, tai dabar galima pastebėti, kad dainininkės drabužių spintoje atsirado daugiau trumpų suknelių. 

REKLAMA

Daugelis sako, kad bėgant metams Alos drabužių skonis tapo daug įmantresnis, o norėdama išlaikyti formą, ji tikriausiai deda daug pastangų.

Televizijos ekranuose, žurnalų puslapiuose ar koncertuose moteris atrodo nepriekaištingai. Idealiai atliktas makiažas, mažai per ilgus metus besikeičianti šukuosena ir prabangūs drabužiai – būtent tokią Alą žino milijonai jos gerbėjų.

Užsienio žiniasklaidai Ala pasakojo, kad iš tiesų už savo puikią išvaizdą yra dėkinga genams – tai priežastis, kodėl ji atrodo šitaip pritrenkiančiai. Tiesa, ji neslepia, kad vis dėlto yra pasidariusi ir keletą smulkių patobulinimų – odos patempimų.

REKLAMA
REKLAMA

Odos patempimas jai buvo atliktas naudojant specialius organinius siūlus, vis dėlto galiausiai ji nusprendė atsisakyti net ir to, mat, anot dainininkės, tai buvo „tiesiog siaubinga“.

„Tai tik lengvos operacijos. Aš turiu gerą odą, o mano geri draugai – plastikos chirurgai – tokių dalykų nė nedaro. Atlikdami vietinę nejautrą jie gali pašalinti cistą, taip pat ir kosmetines operacijas“, – pasakojo A. Pugačiova.

Tiesa, prieš 30 metų ji buvo ryžusi ir kitai operacijai. Pasirodo, kad jai buvo pašalintas auglys iš krūties. Svarbu paminėti, kad auglys buvo gerybinis.

Vis dėlto nepaisant to, kad plastinėms operacijoms yra kol kas linkusi sakyti „ne“, dainininkė labai jomis domisi, todėl ateityje neatsisako galimybės jomis pasinaudoti.

 

 

Gerai prifarširuota
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų