Rašyti komentarą...
Labai pasenusi,nebenustovi,neadekvati,Galkinas pastoviai ją vedžioja,nebepaeina,nei laiptais nebepalipa,Ta odą tai tikrai neatpažįstamai prifarsiruota. Babkiną antai už ją senesne-ir pasneka ir padainuoja,vaikšto be jokios pagalbos.Dievo pirštas Alockai už monopolio laikymą estradoje,jaunų artisciu zlugdyma
Tegu nejuokina su savo "gerais genais", vien veidas tiek prioperuotas, kad bruožai net nebeatpažįstami, o kur dar kojų X formos taisymas? Juk gerai atsimenam, kaip ji jaunesnė atrodė. O kad reikia LABAI stengtis, tokį vyrą turint, tai faktas.
@Kasandra Būtent,bijo,kad vyras neiskentes jos charakterio bjaurumo,gali kažkaip atsiriboti,Jai ,tai būtų baisiau už mirti-paliktu tokia "asaba"
MALADEC!!!... - IR GYVENA, KAIP TIKRA KARALIENE!!!!...
Gerai prifarširuota
Vargšė senelė
Nuostabi moteris ir nuostabus jos stilius.Kaip sakoma-kas kaip moka,tas taip šoka.
Plastines operacijos ją tokią padarė,o ne genai tegul nenusišneka,kaip atrodė ankščiau,dabar 72 metų pradėjo jauneti dėl gerų genų,prajuokino ,mano mama tikrai turi gerus genus,močiutė su seneliu labai gerai atrodo ne pagal savus metus ir aš paveldėjau gerus genus,ir be jokių operacijų labai jaunatviškai atrodau ir niekas netiki,kad man 45 metai,tai parodau pasą,kad tikrai 45 metai ir t sako,gal pasidarei kitą pasą.Ir visi žinome,kad Pugačiovai plastines operacijos padėjo, geriems genams išlikti.
Šaunuolė Ala.
Į viršų