REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Gabrielius Landsbergis (Paulius Peleckis/ BNS nuotr.)

Šio vakaro TV3 laida „TOP 3“ ir vėl pakvies į jau žinomas aktualijas pažvelgti kitu kampu.

5

Šio vakaro TV3 laida „TOP 3“ ir vėl pakvies į jau žinomas aktualijas pažvelgti kitu kampu.

REKLAMA

Prezidento Gitano Nausėdos ir užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio ambicijų kova kainuoja brangiai. O kokia žalą ji daro mūsų santykiams su kaimyne ir strategine partnere Lenkija?

Taip pat išgirsime ir liūdnas istoriko bei rašytojo Roberto Petrausko prognozes. Ar iš tiesų artėjame prie trečiojo pasaulinio karo?

Galiausiai žiūrovai bus pakviesti ir išskirtinei medžiagai su lietuvių kilmės atlikėja Nicole Zuraitis, kurios vardas šios savaitės pradžioje plačiai nuskambėjo „Grammy“ apdovanojimuose. 

Šiandien prezidentūroje pagaliau įvyko visų ilgai lauktas pasimatymas tarp nuolatos kovai pasirengusių G. Nausėdos ir G. Landsbergio. Ir nors visa tauta šventai tikėjo, jog karo kirviai pagaliau bus užkasti, realybė pasirodė esanti kitokia. 

REKLAMA
REKLAMA

O juk problemą, kuri gali skaudžiai atsieiti, reikia spręsti čia ir dabar…

Laidos žiūrovams bus priminta, kad Lietuvos ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas pasibaigus kadencijai iš pareigų atšauktas dar rugsėjo pradžioje.

REKLAMA

Apie jį pakeisti galinčio diplomato kandidatūrą svarstoma jau 5 mėnesius, tačiau sprendimas jau kurį laiką stipriai įklimpęs politinių intrigų liūne… Nesusitarta dėl to ir šiandien.

„Norint susikalbėti, reikia kalbėti. Gal pagaliau visi peržengs per savo ego ir priims bendrus sprendimus, nes dėl egoistinių dalykų mes turime didelius nuostolius diplomatijoje ir užsienio politikoje“, – laidoje situaciją komentuos buvęs užsienio reikalų ministras Antanas Valionis.

Tiesa, jis – ne vienintelis buvęs užsienio reikalų ministras, matantis didžiulę G. Landsbergio  ir G. Nausėdos nesutarimų žalą. 

REKLAMA
REKLAMA

„Tai blogai ir Lietuvai. Labai nepasisekė, kad tarp prezidento ir užsienio reikalų ministro susikūrė toks sprogstamas mišinys. Jie dabar sprogdina Lietuvos interesus, sprogdina mūsų stabilumą, ir, net sakyčiau, nacionalinius ir gyvybinius interesus, nes Lenkija priklauso prie tų šalių, kurios mums yra gyvybiškai svarbios“, – laidoje savo nuomone dalinsis Petras Vaitiekūnas.

Antrajame laidos siužete istorikas ir rašytojas R. Petrauskas pasidalins liūdnomis naujienomis.

Išskirtiniame interviu TV3 žiniasklaidos grupei jis pasakos, jog mūsų laukia trečiasis pasaulis karas.

O tokią išvadą, anot rašytojo, diktuoja pati istorija: barbarai visuomet nugali nuo gero gyvenimo apsnūdusias civilizacijas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Putinui nebūtinai reikia pradėti karą su NATO. Putinui reikia užpulti Baltijos šalis, pasiimti ir sakyti: „Gal dabar galėtume susitarti? Nes tos Baltijos šalys priklausė Rusijos imperijai.“ Ir yra daug šansų, kad Vakarų Europa nieko nedarys“, – nuomone laidoje dalinsis jis.

O desertui – ypatingas interviu su lietuvių kilmės „Grammy“ apdovanojimų nugalėtoja N. Zuraitis.

Ar žinojote, kad Nicole jau du kartus lankėsi Lietuvoje bei dalyvavo Birštono ir Klaipėdos džiazo festivaliuose? O birželio mėnesį ji ir vėl atvyks į uostamiestį. Ko dar apie šią atlikėją nesame girdėję?

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

Nuosėda dar kaip nuosėda-jis tiesiog bestuburis. Va čia ir yra didžiausia jo problema. Broileris, tuo tarpu, yra debilas su iniciatyva. Ir dar korumpuotas. Vien ko pridirbęs su Kinija ir Taivaniu, ir kiek tai jau kainavo ir dar kainuos LT biudžetui tiesiog netelpa galvoje. O dar sau įsivestos sankcijos BY trąšų tranzitui ir krovai. Jis visiškas Lietuvos duobkasys. Tik va klausimas, čia sąmoningai taip, ar dėl neišmanymo???
bukumas ir korupcija,zudo Lietuva
Landsbergis dar ilgai įsimins istorijoje savo karais su Naisėdomis, Drakonhais ir Meshkom ir mele iš pirmo žvilgsnio Taiwanui
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų