Įtūžęs Saulius Prūsaitis iškeikė Selą pasikvietusį kultūros ministrą Vaizdo įrašas

Kultūros ministras Šarūnas Birutis šiandien susitiko su grupės „Sel“ lyderiu Egidijumi Dragūnu. Ministro ir atlikėjo vizitas buvo paremtas šalies muzikos padėties apžvalga.

24

Kultūros ministerijos esančiame socialinio tinklo „Facebook“ profilyje atsirado šia žinia besidžiaugiantis įrašas:

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įtūžęs Saulius Prūsaitis apie Selo vizitą pas kultūros ministrą: esate šūdino lygio

„Šiandien ministerijoje lankėsi Sel-Egidijus Dragūnas. Ministras su Egidijumi kalbėjosi apie valstybės politiką muzikos industrijos srityje. Pasak ministro, apie sėkmingą šios industrijos plėtrą galime kalbėti tik tada, jei valstybė ir Lietuvos muzikos industrija savo žvilgsnį kreips į ilgalaikius plėtros klausimus ir novatoriškas kūrybines strategijas. Muzika šiuolaikiniame pasaulyje su teisingu valstybės požiūriu ir investicijomis galėtų tapti galinga industrija.“

Tiesa, toks kultūros ministro sprendimas kaip reikiant įsiutino garsų atlikėją Saulių Prūsaitį. Vyras savo profilyje pasidalino pykčio perpildytu įrašu ir trankydamas sau galvą į ministrą kreipėsi necenzūriniais žodžiais.

„F***... Negerbiamas kultūros ministre.... Ne! Ne! Ne! Jūs trolis esat! Su tuo savo pasirodymu ir kažkokiu tai kvietimu į kažkokį neaiškios kilmės renginį. Dabar pasikvietėt šitą... Paimkit pinigų ir pasikvieskit Urmaną. Ką aš žinau... Paskambinkit Čiurlioniui... Kam jūs išsidirbinėjat? Jūs esate visiškai šūdino lygio kultūros ministras. Visiškai be vaizduotės ir tempiat visą Kultūros ministeriją nežinau kur... Arba tiesiog nenoriu įvardinti kur. Žiauru! Žiauru, žiauru, žiauru! Šlykštu, žema, visiškai, idiotai! Oh no!“, - pasipiktinęs vaizdo įraše kalbėjo S. Prūsaitis.

 


Rašyti komentarą...
R
Rimantas
2016-06-09 18:03:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
:DD pacio nepakviete stpdv :D kai surinks tiek zmoniu kaip selas i renginius, gales kazka komentiot
Atsakyti
-2

f
fausta
2016-06-09 18:43:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
prusaiciui pavydas bamba grauzia ko cia plesais??? niekad nesurenki tiek liaudies i savo koncertus
Atsakyti
0

E
Eimis
2016-06-09 17:53:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Who the f*** yra Saulius Prusaitis??
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų