Išspausite ašarą: princo Harry‘io interviu apie mamą sužavėjo Anglijos karalienę

Princas Harry‘is (31) vengė interviu, nes dažnam žurnalistui labiau rūpėjo jo praeities skandalai, nuolatiniai vakarėliai su skirtingomis moterimis, nei jo patirtis kariuomenėje, labdaringose misijose. Visgi prieš kelias dienas vykusiame interviu laidai „Good Morning America“ karališkosios šeimos atstovas vedėjai Robin Roberts atvirai atskleidė, ką galvoja apie tėvystę, vaikus ir savo mirusią mamą.

38

Jau dešimt metų britų kariuomenėje tarnaujantis Harry‘is net du kartus lankėsi karo nusiaubtame Afganistane, matė smarkiai sužeistus kareivius. Kaip pats sako, labiausiai kovojantis už tai, jog visi manytų, kad jis „vienas iš jų“.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išspausite ašarą: princo Harry‘io interviu apie mamą sužavėjo Anglijos karalienę

„Mes padarysime viską, kad ji niekada nebūtų pamiršta ir vykdysime visus darbus, kuriuos ji būtų dariusi, jei būtų gyva“, - kalbai pasisukus apie amžinatilsį mamą, princesę Dianą, kalbėjo Harry‘is. Net nereikia abejoti, kad princesė Diana buvo įkvepianti, ryžtinga ir daug veikianti moteris, todėl tiek Harry‘is, tiek brolis Williamas tikisi jos nenuvilti.

REKLAMA

„Tikiuosi, kad mano mamos talentas matosi mano darbuose“, - kalba princas, pradėjęs socialinę kampaniją „Forget Me Not“, kuri skirta Dianos atminimui. Kampanijos tikslas yra padėti AIDS sergantiems Afrikos vaikams, tad sūnūs patys dažnai lanko vaikus.

„Tikiuosi, kad ji žiūri iš dangus su ašaromis akyse, tikiuosi, kad ji didžiuojasi tuo, ką mums pavyko pasiekti. Taip pat žinau, kad ji norėtų, kad aš susilaukčiau vaikų, jog ji galėtų vėl tapti močiute. Tikiuosi, kad viskas, ką mes darome, verčia ja mumis didžiuotis“, - atvirai kalbėjo Harry‘is, pripažinęs, kad buvo sunku prarasti mamą tokiame ankstyvame amžiuje.

Juokaudamas princas tikisi, kad yra puikus dėdė brolio Williamo vaikams George‘ui ir Charlotte ir pripažįsta jau pats pagalvojantis apie vaikus.

„Laukiu tos dienos ir nekantrauju. Tai bus nuostabu, nes manyje gyvena mažas vaikas“, - kalba princas, prisiminęs tuos laikus, kai į pramogų parką juos vesdavosi mama Diana.

„Pasaulyje yra daug vietų, kur lankėmės kartu su mama. Smagu turėti tiek gražių, linksmų prisiminimų“, - jautriai pokalbį užbaigė Harry‘is. Princesė Diana žuvo 1997-aisiais metais Prancūzijoje, kai bandė pasprukti nuo ją persekiojusių fotografų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų