Išskirtinė galimybė pasižvalgyti „Victoria‘s Secret“ užkulisiuose VAIZDO ĮRAŠAI

Prieš prasidedant įspūdingam šou, kur 47 gražiausios manekenės modelių taku straksėjo demonstruodavo naujausią apatinių kolekciją, raudonuoju kilimu trepsėjo garsenybės ir kiti „Victoria‘s Secret“ fanai.

13

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: „Victoria's Secret“ šou svečiai

Šou nepraleido ir vyrų modelis Tysonas Beckfordas. „Nuostabu turėti galimybę gauti bilietą į šį šou. Pažįstu žmonių, kurie labai norėtų čia atsidurti ir už tai nepagailėtų kad ir šimto tūkstančių“, – šypsojosi žurnalistų kalbintas T. Beckfordas.

Dainininkė Selena Gomez čia buvo pakviesta kaip viena renginio atlikėjų. „Jeigu atvirai, prieš šį šou be galo jaudinausi. Tie modelių sparnai – milžiniški. Tikiuosi būdama scenoje išvengti susidūrimo su jais. Tačiau kartu viskas be galo intriguoja. Dauguma mano draugų sėdi tribūnose, tad ant scenos tikrai nebus nejauku“ – kalbėjo dainininkė.

Dainininkė negalėjo nenusistebėti reikšmingam renginiui besiruošiančių modelių drąsa. „Šios moterys, šie angelai spinduliuoja nepaprastu pasitikėjimu ir drąsa, matyti, kaip puikiai jos jaučiasi būdamos savo pačių kailiuose. Manau, kad būti tarp tokių žmonių – nuostabu. Nes tuomet ir pats nori taip jaustis, gėrėtis savimi, nepriklausomai nuo to, kas esi“ – tikino S. Gomez.

REKLAMA

„Victoria‘s Secret“ debiutantės Kendall Jenner ir jos geriausia draugė Gigi Hadid buvo bene labiausiai prieš šou apkalbinėjami modeliai. Gigi mama Yolanda Foster žurnalistus tikino, kad be galo didžiuojasi savo dukra ir sakė, kad jai jokių patarimų prieš šou jai žarstyti nereikėjo. „Ji daro tai, ką išmano puikiai. Turiu omenyje, pačioje pradžioje jai dar vis patardavau. Tačiau, žinote, mūsų vaikai patys turi suprasti, ką jie nori daryti ir kas teikia jiems laimę. Tai – jos sprendimas ir ji puikiai žino kaip šioje situacijoje elgtis“, – sakė Gigi Hadid mama.

Tiek Kendall, tiek Gigi šįmet teko siukiotis tarp tokių patyrusių „Victoria‘s secret“ angelų kaip Alessandra Abrosio, Adriana Lima ir Lily Aldridge.

„Vis dar jaučiuosi taip, tarsi šis šou būtų pirmasis. Tai išties jaudinantis vakaras. Puikiai suprantu, ką dabar jaučia debiutantės. Susiplaka laimė, kad esi čia ir jaudulys, kamuoja šiurpuliukai. Bandžiau paskatinti jas linksmintis, nes čia iš tiesų labai smagu“, – su žurnalistais apie vakaro debiutantes kalbėjo Lily Aldridge.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų