Iškirptė taip pat koreguoja figūrą

Atrodytų, kas gali būti paprasčiau ir patogiau už marškinėlius... Jų mūsų spintose – devynios galybės. Vis dėlto skubame priminti keletą paprastų stiliaus taisyklių, kurios tau pasufleruos, kaip marškinėlių iškirptė gali pakoreguoti tavo figūrą arba... padaryti meškos paslaugą ir iškelti į paviršių tai, ką mieliau paslėptum.

Iškirptė „laivelis“: puiki atsvara stambiems klubams, tačiau jei tavo pečiai – platūs, jie atrodys dar platesni.

Drapiruota U formos iškirptė: padidina nedidelės krūtinės apimtį, bet jei tavo biustas savaime yra iškilus ir dailus – jis tiesiog pradings po klostėmis ir nebeliks, kuo didžiuotis.

Apvali iškirptė prie pat kaklo: tai nesenstanti klasika, kuri, deja, tinka ne visoms: tokia iškirptė išryškina stambią krūtinę, trumpą kaklą ir dvigubą pagurklį.

Gili ovalo formos iškirptė: atidengia išraiškingą raktikaulį, prailgina trumpą, sulieknina storą kaklą. Tačiau tokia iškirptė atkreipia dėmesį į apvalų, putlų veidą, kaip ir laivelio formos kaklas vizualiai praplatina pečius.

V formos iškirptė: universali liekninamoji priemonė. Bet ir su ja būk atsargi: jei iškirptė baigsis aukštai, arti kaklo, krūtinė gali atrodyti nudribusi. O pernelyg gili V formos iškirptė gali atrodyti vulgariai. Plati V formos iškirptė tinka turinčioms kriaušės tipo siluetą – suteikia atsvarą staiga platėjantiems klubams ir šlaunims.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų