Mažame kaimelyje pradinių klasių mokytoja dirbanti Raimonda pripažįsta, kad jau seniai svajoja apie išvaizdos pokyčius, nes nori tapti patrauklesnė savo vyrui. Visgi toks atvirumas daugeliui buvo nepriimtinas - prabilusi apie troškimą turėti dailesnę krūtinę ir tiesą nosį, moteris sulaukė aplinkinių priešiškumo. Atverti duris į dalyvavimą projekte Raimondai padėjo atrankos komisijos narys Vygintas Kaikaris, pateikęs griežtus argumentus, jog moters pokyčiai – ne užgaida, o būtinybė.

„Misija – grožis“ dalyvė Raimonda (nuotr. LNK)„Misija – grožis“ dalyvė Raimonda (nuotr. LNK)

Laidos herojė - kaimelio mokytoja, nuolat užversta mokinių sąsiuviniais ir paskendusi namo statybų rūpesčiuose. Niekas net negalėjo įtarti, kad giliai širdyje ji visą gyvenimą slėpė išvaizdos kompleksus. Vaikystėje lūžusi ir iki šiol likusi kreiva nosis bei po gimdymo nukarusi krūtinė vis trukdė džiaugtis savimi.

„Visada su pavydu nužvelgdavau gražias moteris gatvėje ar žurnaluose. Matydama, kad nesu tokia kaip jos, visą laiką jaučiau kompleksą dėl savo išvaizdos. Žinau, kad ir vyras pastebi dailias moteris, puikiai suprantu, kad ir jam daug maloniau žiūrėti į patrauklias kūno formas“, – pasakojo Raimonda.

REKLAMA

„Misija – grožis“ dalyvė Raimonda (nuotr. LNK)„Misija – grožis“ dalyvė Raimonda (nuotr. LNK)

Įveikti atranką ir tapti laidos „Misija – grožis“ heroje Raimondai buvo ne taip paprasta. Komisija suprato, kad priimdami simpatišką ir itin ryškių kūno defektų neturinčią moterį į projektą, gali sulaukti daug kritikos strėlių. Ir tik chirurgo V. Kaikario argumentai svarstykles nusvėrė Raimondos naudai.

„Ne visi turbūt pastebi, kad Raimondos nosis ne tik „ereliška“, bet ir kreiva. Ją būtų galima nufotografuoti ir iliustruoti vadovėlius medicinos studentams, kaip atrodo kreiva nosies pertvara. Dėlto kenčia jos kvėpavimas, dažnai ją kamuoja sloga ir sinusitas“, – komentavo V. Kaikaris.


Rašyti komentarą...
A
Amanda
2011-11-02 20:47:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavydi tos moterys, papliurps ir nustos, juk ne kiekvienai nusisypso tokia laime. Stiprybes ;)
Atsakyti
0

l
likimo sesė
2011-11-03 10:43:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė Raimonda. Išdrįso, pasikeitė, jaučiasi pilnaverte moterim. Vyrai, esu tikra, nė viens nesmerkia dėl gražios nosytės ir tobulos figūrytės, o pavydžios ciocės tegu pirsčioja ir mėlynuoja, tikrai nebekreipk dėmesiaus ;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų