2009 metais Norvegijai „Eurovizijoje“ atstovavęs ir rekordinį taškų skaičių surinkęs, tuomet 23-eju Aleksandras Rybakas po konkurso ant laurų neužmigo. O ir jo gyvenimas iki pat konkurso sukosi aplink muziką.
Aleksandras Igorevičius Rybakas (norv. Alexander Rybak) gimė 1986 m. gegužės 13 d. Minske. Vyras gimė muzikantų šeimoje, savo kelią taip pat siejo su muzika.
Jo tėvas - Igoris Aleksandrovičius Rybakas (g. 1954 m.), yra smuikininkas, dirbo Vitebsko muzikos ansamblyje ir Minsko kameriniame orkestre. Motina – Natalija Valentinovna Rybak (g. 1959 m.), pianistė, dirbo Baltarusijos televizijos muzikinių programų redakcijoje.
Ne tik jo nuostabus balsas ir nuostabus grojimas pavergė įvairių šalių žiuri narius ir žiūrovus. Be aukštų muzikinių įgūdžių, Aleksandras Rybakas pasižymi ir patrauklia išvaizda. Daugelis spėjo, kad jis laimėjo dėl savo „gražių akių“.
Tačiau čia verta ginčytis, nes daina „Fairytale“ skambėjo visur. Iškart po pergalės dainų konkurse baltarusių kilmės Norvegijos atstovas sulaukė pašėlusio populiarumo.
Jis nuolat dalyvaudavo televizijos laidose, naujos dainos neapeidavo pirmųjų topų eilučių. Tačiau po kelerių metų jį publika po truputį užmiršo.
Dabar Aleksandrui 37 metai ir jis toliau užsiima muzikine veikla. Tiesa, tokio ažiotažo aplink jį nebėra. Per tą laiką atlikėjas spėjo surinkti savo auditoriją, kuri su juo lieka iki šiol. Jis leidžia savo dainas, taip pat jas kuria kitiems atlikėjams.
2019 m. įvyko jo paties miuziklo „Trolis“ premjera. Aleksandras Rybakas ilgai puoselėjo idėją sukurti miuziklą, tačiau nuolat ją atidėdavo vėlesniam laikui. Tačiau netrukus jis nusprendė, kad atėjo laikas veikti.
Apie asmeninį menininko gyvenimą žinoma nedaug. Visi 11 metų jam ir daro tai, kas priskiriama romanams. Tačiau vis dėlto yra informacijos, kad Rybakas turi merginą. Kalbama, kad ji taip pat yra smuikininkė.
Populiarumo kaina
Prieš keletą metų Rybakas prisipažino, kad daug metų vartojo migdomuosius ir antidepresantus. Kai jie pradėjo griauti jo gyvenimą, jis suprato, kad su tuo reikia kovoti. O 2020 metais jis pradėjo reabilitaciją.
„Tai turėjo įtakos ne tik mano smegenims, bet ir raumenims, skrandžiui bei bendrai kūno būklei.
Ši priklausomybė sugadino mano santykius su žmonėmis, bet svarbiausia, kad vos nepalaužė mano valios gyventi“, – viename interviu sakė dainininkas.
Jis taip pat pasakojo, kad vaikystėje patyrė traumą, kurios metu buvo pažeistas pilvas ir tai paveikė jo nervų sistemą. Po dalyvavimo „Eurovizijoje“ situacija pablogėjo.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!