• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kovo 7 dieną, Moters dienos išvakarėse, Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vyko iškilmingas Tarptautinės Vilniaus Moterų Asociacijos (IWAV) 25-ųjų veiklos metinių minėjimas, kurio metu buvo apžvelgiami per ilgo darbo metus asociacijos įgyvendinti projektai bei pristatyta iniciatyvos „Sužydėjusi viltis“ (angl. „Blossom of Hope“) būsimo labdaros renginio programa. 

29

Kovo 7 dieną, Moters dienos išvakarėse, Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vyko iškilmingas Tarptautinės Vilniaus Moterų Asociacijos (IWAV) 25-ųjų veiklos metinių minėjimas, kurio metu buvo apžvelgiami per ilgo darbo metus asociacijos įgyvendinti projektai bei pristatyta iniciatyvos „Sužydėjusi viltis“ (angl. „Blossom of Hope“) būsimo labdaros renginio programa. 

REKLAMA

Renginio nepraleido būrys garbingų svečių

Renginyje dalyvavo asociacijos ir jos rengiamų iniciatyvų globėja, Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Taip pat gausybė diplomatijos, verslo, pramogų pasaulio bei medicinos srities atstovų. Tarp jų Airijos ambasadorė Lietuvoje Seadhna MacHugh, Vokietijos ambasadoriaus Lietuvoje žmona Rhian Chilcott, Nacionalinio vėžio instituto radiologijos skyriaus vedėja Jurgita Ušinskienė, verslininkė Birutė Vizgirdienė, verslininkė Agnė Grigaliūnienė, floristas, dekoratorius Mantas Petruškevičius ir daugelis kitų garbių svečių.

Jubiliejinį renginį vedė IWAV pirmininkė Erin Gainer-Grigaliūnė ir asociacijos valdybos narė Ugnė Kukliauskaitė. 

REKLAMA
REKLAMA

Susirinkusius savo ir A. Adamkienės vardu pasveikino D. Nausėdienė

Renginio metu susirinkusius svečius pasveikino Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, kuri už svarbią visuomenei asociacijos veiklą dėkojo savo ir ilgametės IWAV globėjos ponios Almos Adamkienės vardu. 

REKLAMA

„Leiskite pasveikinti jus ne tik savo, bet ir visų mūsų gerbiamos ponios Almos Adamkienės vardu ir perduoti nuoširdžiausius linkėjimus mūsų ilgamečiams bendražygiams: 25-uosius gyvavimo metus švenčiančiai Tarptautinei Vilniaus Moterų Asociacijai ir visai bendruomenei.

Šiandien susirinkome paminėti kelias ypatingas progas ir pasidžiaugti savanorystės bei labdaros tradicijomis mūsų šalyje.

Ponia Alma – ypatinga pirmoji ponia, stovėjusi prie organizacijos ištakų. Dėkojame jai ir visoms organizacijos kūrėjoms“,  – sakė D. Nausėdienė ir pabrėžė, kad per savo veiklos metus Tarptautinė Vilniaus Moterų asociacija subrandino veiklią, aktyvią, dosnią, atsakingą ir atjaučiančią moterų bendruomenę.

REKLAMA
REKLAMA

„Ši moterų bendruomenė ypatinga. Moterys ne tik solidariai padeda viena kitai, palaiko, keičiasi idėjomis, bet ir dalijasi savo laiku, žiniomis ir gebėjimais su kitais, įkvepia juos naujiems darbams, prisideda ir įtraukia platesnę visuomenę į socialinių projektų įgyvendinimo darbus ir kiekviena asmeniškai serga už kiekvieną net ir nedidelį projektą, mažinantį socialinę, regioninę, ekonominę atskirtį.

Organizacija kasmet surengia apie keletą projektų, kurių tikslas – parama pažeidžiamesniems visuomenės nariams“, – kalbėjo pirmoji šalies ponia ir po sveikinimo žodžio padėką įteikė IWAV pirmininkei E. Gainer-Grigaliūnei. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pakvietė į iškilmingą labdaros vakarą 

Renginio metu žodį tarė Airijos ambasadorė Lietuvoje Seadhna MacHugh, kuri dėkojo už prasmingą IWAV veiklą.

Tuo tarpu Jurgita Ušinskienė, Nacionalinio vėžio instituto radiologijos skyriaus vedėja, atkreipė dėmesį į IWAV organizuojamą iniciatyvą „Sužydėjusi viltis“, kurios vienas iš tikslų – informuoti moteris apie ankstyvos krūties vėžio diagnostikos svarbą. 

Iškilmingo renginio metu netrūko ir muzikos. Prezidentūroje pasirodymą surengė pasaulinio garso tenoras Antanas Zakarauskas.

REKLAMA

Pasirodymo pabaigoje A. Zakarauskas svečius pakvietė į „Sužydėjusi viltis“ labdaros vakarą, kuris vyks jau visai netrukus – kovo 24 dieną.

Svečiams taip pat skambino ir pianistė Ieva Dudaitė bei muzikos mokyklos „Lyra“ mokiniai. 

Tarptautinė Vilniaus Moterų Asociacija (International Women‘s Association of Vilnius – IWAV) vienija Lietuvoje gyvenančias užsienio šalių ambasadų darbuotojas ir verslininkes iš daugiau nei 25 šalių bei veiklias Lietuvos moteris.

REKLAMA

Savo savanoriška veikla asociacija padeda spręsti socialinius klausimus Lietuvoje.

Jau 15 metus iš eilės Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija imasi iniciatyvos „Sužydėjusi viltis“.

Ši iniciatyva skirta pagerinti krūties vėžio diagnostiką. Iniciatyvos metu surinktos lėšos skiriamos priemonėms, reikalingoms pagerinti ankstyvą krūties vėžio diagnostiką, įsigyti. Tai gydytojams onkologams suteikia galimybę dirbti su inovatyviomis diagnostikai reikalingomis priemonėmis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Taip pat daug dėmesio skiriama paskatinti moteris pasitikrinti sveikatą, priminti prevencinės medicinos svarbą.

Per savo veiklos metus labdaringa iniciatyva „Sužydėjusi vilties“ padėjo surinkti daugiau kaip 300 tūkst. eurų, už kuriuos nupirktos priemonės buvo paaukotos Lietuvos onkologinėms ligoninėms. 

Kovo 24 d. iniciatyvos veiklą vainikuos spalvingas labdaros renginys, kurio tema „Dainuoju viltį“.

Labdaros vakarą jau antrus metus iš eilės organizuoja renginių ir komunikacijos agentūra „OLIVE. Gyva komunikacija“.

Norintys prisidėti prie organizacijos ir jai paaukoti, tai padaryti gali oficialioje Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos svetainėje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų