Iš socialinių tinklų dingęs Antturi: atskleidė priežastį ir prakalbo apie didžiausią svajonę

2018 metais projekte „X-faktorius“ antrąją vietą užėmęs Rimvydas Matukynas-Antturi muzikos neapleido iki šiol. Vaikinas baigė su muzika susijusias bakalauro studijas ir sako, vis dar turintis su muzika susijusių svajonių.

Daugybei žmonių planus sujaukęs karantinas Rimvydui Matukynui-Antturi išėjo į naudą. Pasak vaikino, šis laikotarpis ir atšaukti darbai suteikė daugiau laiko savęs paieškoms: „Man labai gerai pasisekė, nes prieš pat karantiną daug kas keitėsi mano gyvenime.

Man reikėjo daug laiko sau ir esu dėkingas labai, kad karantinas leido tą padaryti. Keli darbai nukrito. Labai jaučiausi išsunktas, tuo metu dirbau su keliais televiziniais projektais, planavome išleisti keletą dainų. 

Buvau neseniai baigęs muzikos bakalauro studijas. Laikotarpis po studijų daug kam būna labai keistas, nes nežinai, ką nori veikti. Tuo metu vysčiau vieną muzikinį projektą, dar tada, kai dalyvavau „Eurovizijoje“. Man reikėjo atitrūkti nuo darbų ir skirti dėmesio apmąstymams, ar man patinka tai, ką darau, kur einu.

Man tai labai svarbu. Aš galvojau, kad man niekada nebus sunkumų pabaigus mokslus, nes žinojau, ko noriu. Bet vis tiek pripratau prie tam tikro gyvenimo ritmo, tuo labiau, kad kai mokaisi, studijuoji, viskas atrodo lengviau pasiekiama“, – pasakoja Antturi. 

Paklaustas, kuo šiuo metu užsiima, Rimvydas atsako paprastai – koncertinę veiklą šiuo metu pilnai pakeitė kūrybiniai procesai: „Anksčiau ir koncertuodavau ir kurdavau dainas. Šiai dienai daugiau laiko skiriu eksperimentams ir savęs paieškomis.

Muzikai laiko skiriu, bet dabar laukiu to momento, kai norėsiu pasidalinti ja su kitais. Dabar tiesiog kaupiu tiek gyvenimišką, tiek muzikinį bagažą. Kūrybos tikrai netrūksta, bet niekas apie tai nežino“.   Visai neseniai Rimvydas Matukynas dar buvo pasiekiamas socialiniuose tinkluose, tačiau dabar šių paskyrų su žiburiu nerasi. Pasak jo, tai buvo natūralus sprendimas ir muzikinei karjerai jis nei kiek nepakenkė: „Manau, kad čia nieko sudėtingo. Aš laikau save pakankamai paprastu žmogumi. Man patinka realūs dalykai, gyvas bendravimas su žmonėmis.

REKLAMA

Man sunku išlaikyti aktyvumą medijose, jose bendrauti. Nemėgstu daug laiko skirti internetui. Taip natūraliai susidėliojo, kad pavargau nuo to. Augu kaip žmogus, keičiuosi, nebesijaučiu atsakingas kažkam kažką rodyti. Nors atlikėjas kaip ir turi būti viešas, aš nematau šiai dienai čia problemos. 

Šalia to aš nematau didelio poreikio tam. Nemanau, kad kitiem kažką reikia žinoti apie mane. Neturiu paslapčių, tiesiog mes visi esame tokie patys, aš niekuo neišskirtinis. Man labiau patinka kalbėti apie muziką, o ne apie tai, kur ir kada aš atostogauju. Jei kažkas kažko nežino – tai dėl to, kad man tai neatrodo svarbu viešinti.

Aš savo YouTube kanale esu pakankamai aktyvus, nors apie tai niekas ir nerašo. Aš manau, kad žmonės, kurie stebi mano veiklą, supranta, kad aš nors ir dingstu kuriam laikui, vis tiek kada nors sugrįšiu su nauja muzika. Gal tie žmonės pajautė tai, ką aš veikiu ir tiesiog liko ištikimi“. 

„Manęs neseniai klausė, ką aš darau, kad pasiekčiau daugiau žmonių. Aš tada tik ir pagalvojau, man visada svarbu buvo pasitenkinti tuo, ką aš turiu. Stengiuosi džiaugtis, kad yra nors kažkiek žmonių, kuriems patinku. Yra daug talentingų žmonių ir kai jie visi bando atkreipti į save dėmesį – šiek tiek visi suvienodėja“, – svarsto Antturi. 

Rimvydas Matukynas naujienų portalui tv3.lt išdavė ir jau ne vienus metus gvildentą svajonę. Pasak vaikino, nors ji ir pasiekiama tik sunkiu darbu, rezultato užuomazgos jau yra: „Turiu svajonę. Ilgą laiką mokiausi kurti elektroninę muziką. Iki šiol nesu nieko panašaus išleidęs, bet jau yra kelios dainos sukurtos. Tokia ir svajonė – išleisti elektroninės muzikos albumą. Noriu padaryti kiek įmanoma labiau pats“, – svajoja Rimvydas Matukynas-Antturi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų