Iš garsenybių besišaipanti humoristė ėmė įžeidinėti: peržengė visas ribas

Humoristė Celeste Barber galbūt taip niekuomet ir nebūtų išgarsėjusi, jei vieną dieną į galvą jai nebūtų šovusi geniali mintis – šmaikščiai atkartoti idiotiškiausias garsenybių pozas bei nuotraukas.

50

Savo pokštais ji įrodė, kad jei taip, kaip pozuoja garsenybės, fotografuotųsi paprasti žmonės, dažnai nuotraukos išeitų ne tokios ir įspūdingos.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iš garsenybių besišaipanti humoristė ėmė įžeidinėti: peržengė visas ribas

Garsiosios Kardashian sesutės, pasaulinio lygio manekenės, žinomiausi atlikėjai – pro Celeste akylą žvilgsnį neprasprūsta niekas.

Didesnę nei 5 milijonų sekėjų armiją „Instagram“ socialiniame tinkle surinkusi humoristė stebina savo išradingumu ir vykusiomis parodijomis, o ja žavisi net ir tie, kurios ji kopijuoja.

Tiesa, jos komentarai kartais išties įžeidūs – moteris neseniai užsitraukė Kourtney Kardashian neapykantą, kai atkartojusi jos nuotrauką, skaudžiai įgėlė. Pavaizdavusi Kourtney nuotrauką, kurioje ši – nuoga, Celeste rašė: „Kai stengiesi daryti viską, kad pasaulis liktų susižavėjęs tavo talentu“.

Tiesa, K. Kardashian nusprendė ją pamokyti, ir vietje to, kad supyktų, atsakė su tokiu pačiu ironišku komentaru: „Kai esi tokia talentinga, negaila šiuo talentu dalintis“.

Daugiau Celeste akimirkų – nuotraukų galerijoje. 


Rašyti komentarą...
P
Pataikeidesimtuka
2019-04-22 20:57:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikas jumoras. Daugiau geru emociju...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų