Plastikos chirurgas pakraupęs: 20-metės prašo sukurti vienodus veidus

Socialiniai tinklai mums suteikė matyti daugybę žmonių visame pasaulyje, grožėtis jų skirtumais ar semtis įkvėpimo. Tačiau geriau įsižiūrėjus galima pastebėti ir tai, kad vis daugiau merginų tampa panašios vienos į kitas.

70

Ir nors anksčiau galėjome galvoti, kad visa tai – tik nuotraukų filtrai ir fotošopas, realybė, pasirodo, kiek kitokia.

(70 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Plastikos chirurgas pakraupęs: 20-metės prašo sukurti vienodus veidus

Žinomas plastinės chirurgijos specialistas Dirkas Kremeris atskleidė, kad pastaruoju metu merginos ateina pas jį prašydamos, kad joms būtų sukurtas „turtingos merginos veidas“.

Siekiant pasiekti jų norimą, „instagraminį“ veido variantą, veidas yra pripildomas įvairiomis injekcijomis, daromi specialūs cheminiai valymai, leidžiamos botoksas.

Tokias procedūras dažniausiai renkasi 20-29 metų merginos.

„Pripustas „turtingos moters“ veidas kai kuriose amžiaus grupėse tapo rankinės „Louis Vuitton“ atitikmeniu – tai tam tikras matomas ir puikiai žinomas statuso ir prabangos parodymas“, – sako D. Kremeris.

Daktaras pastebi, kad jei anksčiau įvairias injekcijas moterys darydavosi paslapčiomis ir tai, jog patobulino savo veidą chirurgų pagalba stengėsi paslėpti, dabar jos netgi tuo didžiuojasi – joms visai negėda, kad jų pokyčiai matyti plika akimi. Atvirkščiai, tai netgi kelia pasididžiavimą.

Tiesa, toks „turtingos merginos veidas“ nėra pigus. Vienas įšvirkštimas skruostų ir lūpų zonoje atsieina net 233 eurus, o laikosi nuo 6 iki 12 mėnesių.

Na, o jei jus jau puola raukšlės, siekiant to išvengti, reikės pakloti net 210 eurų.

 

 


Rašyti komentarą...
F
Fui
2019-03-20 11:30:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia tuštybė.Sergantiems vaikams paaukotų,vietoj to,kad darkosi...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų