Irūna Puzaraitė-Čepononienė parodė ūgtelėjusį sūnų ir skyrė nuostabius žodžius

Šių metų vasarą pirmagimio susilaukusi atlikėja Irūna Puzaraitė-Čepononienė vengia dalytis asmeninėmis nuotraukomis, saugo šeimos privatumą. Visgi šį savaitgalį moteris su gerbėjais pasidalijo itin miela ūgtelėjusio sūnaus nuotrauka ir skyrė jam nuostabius žodžius.

48

„Kiekvieną dieną JĮ myliu vis labiau..“, - rašė garsi moteris, pridūrusi, kad mažylis Toras – jos gyvenimo džiaugsmas.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Irūna Puzaraitė-Čepononienė parodė ūgtelėjusį sūnų ir skyrė nuostabius žodžius

„Aš žmonos statuso labai laukiau ir išlaukiau, todėl dabar esu labai laiminga“, - anksčiau tv3.lt yra sakiusi dainininkė.

Moteris juokavo, kad jos gyvenime viskas yra sudėliota pagal planą, tad jau žinojo, kad po santuokos lauks kitas žingsnis.

„Aš noriu dabar šeimyninio gyvenimo, būti namų šeimininke, o kol kas mano gyvenimo planas eina žingsnis į žingsnį, tad, manau, laukia vaikučiai. Dabar šiek tiek pailsėsiu, o tada – vaikai. Aš esu toks žmogus, visada turiu planą, tad jį ir vykdau“, - išdavė moteris.

Žinia apie nėštumą Irūna norėjo pasidalinti su visais, o labiausiai su savo tėveliais. Atlikėja laidoje „Auksinė daina“ pasakojo, kaip džiaugsmingą žinią apie savo nėštumą ji pranešė šeimai ir kaip reagavo mama – tokios reakcijos ji nesitikėjo.

REKLAMA

„Kai sužinai, kad tave aplankė toks džiaugsmas, norisi pačią pirmą dieną imti ir visiems pasakyti. Tačiau nėštumo pradžioje visada egzistuoja rizika, todėl reikia šiek tiek palaukti. Aš laukiau labai gražių švenčių – Kalėdų. Visi sėdėjome prie stalo ir pasakiau mamai, kad jai turiu labai gražią dovaną.

Tuo pat metu lauktis pradėjo ir mano sesutė Ineta, todėl mamai dovana buvo dviguba. Tačiau kai pasakėme, ji mumis nepatikėjo.

Aš labai tikėjausi, kad jai tai bus didelis džiaugsmas, bet ji nesureagavo. Laima Lapkauskaitė, sužinojusi apie mano nėštumą, labai apsidžiaugė. Dar labiau tuo džiaugiausi aš, nes galėjau jai pasakyti, kad ji taip pat bus mano vaiko močiutė. Aš labai džiaugiuosi, kad mano vaikas turės daug senelių“, - pasakojo ji.


Rašyti komentarą...
R
Raimonda
2017-10-30 22:33:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mūsu sūnelis taip pat gimes 2017-07-14
Atsakyti
0

,
,
2017-10-31 06:17:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvo zmogus,kol buvo scenoj. Dabar demesio truksta,kad jos veidelis nuolat ziniasklaidoj smezuoja. Ikyres visiems,o tada rasys straipsnius,kokie zmones pikti,kokie komentarai bjaurus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų