• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į kūrybines paieškas Kipro saloje leidęsis reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas pristato čia filmuotą vaizdo klipą dainai „Degi dek“, kuri, kaip rašoma pranešime spaudai, pasirodė trečiajame atlikėjo albume.

20

Į kūrybines paieškas Kipro saloje leidęsis reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas pristato čia filmuotą vaizdo klipą dainai „Degi dek“, kuri, kaip rašoma pranešime spaudai, pasirodė trečiajame atlikėjo albume.

REKLAMA

„Tai jau antrasis vaizdo klipas, kurį filmavome Kipre. Pirmąjį kūriniui „Sorry bye“ nufilmavome pernai panašiu metu, tad ieškant tinkamų vietų kilo mintis pakartoti kelionę.

Rinkomės tarp Ukrainos Karpatų kalnų ir Kipro turkiškosios dalies. Bet nugalėjo Kipras, nes ten šilčiau ir ten gyvena pagalbą pasiūlę bičiuliai“, – paaiškino Ironvytas.

Ši sala reperio kūryboje jau matyta, tad klipo kūrėjai, nenorėdami kartotis, vietoje prabangių apartamentų pasirinko gamtos vaizdus.

REKLAMA
REKLAMA

„Klipo viziją turėjau jau rašydamas dainos žodžius. Įsivaizdavau laukinę gamtą, kalnus, uolas, besiblaškantį ir savo kelio beieškantį kūrinio herojų.

REKLAMA

Ieškojome sunkiai prieinamų uolų, kalnų, kad vaizdo klipe atrodytų, jog herojui iš tiesų nelengva. Laimė, oras pasitaikė tinkamas. Vėjas, dargana, rūkas – viskas kaip pagal užsakymą.

Žinoma buvo šalta filmuotis su marškinėliais ir jau atgal į Lietuvą skridau su temperatūra“, – juokėsi reperis.

Be nuotykių neapsieina nė vienas Ironvyto klipas: tai policija atvažiuoja patikrinti neaiškaus sambūrio, tai apsauga piktinasi dėl nesuderintų aplinkybių. Šį kartą komanda turėjo reikalų ne tik su vietos policija, bet ir su kariuomene.

REKLAMA
REKLAMA

„Be nuotykių būtų neįdomu gyventi, o ir dabar linksma prisiminti filmavimuose patirtas streso kėlusias situacijas. Viena yra susidurti su policija Lietuvoje, kita – svečioje šalyje.

Reikia paminėti, kad Kipras padalintas į dvi dalis – graikiškąją ir turkiškąją. Turkiškoji 1974 metais buvo okupuota turkų ir iki šiol ten daug kariuomenės ir karinių dalinių bei saugomų objektų, šalia kurių ieškodami filmavimams tinkamų vietų atsidūrėme ir mes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nieko neįtardami filmavome, kol sulaukėme policijos pareigūnų. Teko pasiaiškinti, kokiems tikslams šioje vietoje įjungėme kamerą, parodėme, ką spėjome nufilmuoti. Jiems to pakako – išvažiavo“, – pasakojo reperis.

Na, o susidūrimas su kariškiais buvo kiek sudėtingesnis.

„Filmavome kopimo kalnais scenas ir netikėtai mūsų dronas, praradęs kontrolę, nuskrido į tolį. Tokių situacijų nutinka, lyg ir nieko baisaus, tačiau mes jį skraidinome netoli karinio dalinio, tad kilo įtarimai, kad drono valdymą perėmė kariai.

REKLAMA

Pagal GPS koordinates bandėme ieškoti įrenginio, bet toje vietoje nieko neradome. Nusprendėme, kad reikia važiuoti iki karinio dalinio ir mėginti kažkaip šią situaciją išspręsti.

Nuvažiavus iki kareivinių mus pasitiko ne itin pozityviai nusiteikę kariai. Blogiausia, kad jie beveik nekalbėjo angliškai, tad teko naudotis „Google“ vertėjo pagalba.

Buvo labai nejauku, tačiau išsiaiškinus, kad mes nieko neteisėto nedarėme, o tik filmavome klipą, įtampa nukrito ir paskui jau šnekučiavomės kaip bičiuliai.

REKLAMA

Tačiau, nors padovanojau savo albumų, drono neatgavome. Pasirodo, kad valdymo jie neperėmė. Jeigu dronas būtų įskridęs į jų teritoriją, paprasčiausiai būtų į jį šovę“, – paaiškino atlikėjas.

Nepaisant visų nuotykių ir gamtos išdaigų, kūrybinė komanda rezultatu liko patenkinta ir greitu metu žada daugiau įdomių darbų.

„Filmavimo ir montavimo darbus pirmą kartą patikėjome Deividui Leilionui ir „The Oroboros“ komandai. Puikiai susidirbome, o kelionės metu gimė daug minčių vaizdo klipams ir net trumo metro filmui. Tad gerbėjams netrukus pristatysime nemažai naujienų“, – pokalbį užbaigė Ironvytas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų